256 GB flash bellek önerisi

Bütçe
500
Bence yedekleme için USB yerine Google Drive satın alın daha iyi. 100 GB lik aldım 6 TL, çok lazım olursa 200 olandan alırım o da ₺11,59/ay.

USB ezilir suya düşer kaybolur vs vs. yedekleme için ve fotoğraflar için ben şahsen kullanmazdım.

Bence yedekleme için USB yerine Google Drive satın alın daha iyi. 100 GB lik aldım 6 TL, çok lazım olursa 200 olandan alırım o da ₺11,59/ay.

USB ezilir suya düşer kaybolur vs vs. yedekleme için ve fotoğraflar için ben şahsen kullanmazdım.
Gelecek zamla 2-3 yıllık bir ücret bu. Ben daha uzun süre saklamak için alacağım yani 5-10 yıl sonra değiştiririm tabi. Bir de bulut sistemine pek güvenmiyorum.

Gelecek zamla 2-3 yıllık bir ücret bu. Ben daha uzun süre saklamak için alacağım yani 5-10 yıl sonra değiştiririm tabi. Bir de bulut sistemine pek güvenmiyorum.
Valla açıkçası ben USB olayına pek güvenemiyorum, yani bulut sisteminin çökmesi USB nin başına bir şey gelmesinden daha zor.

Bence yedekleme için USB yerine Google Drive satın alın daha iyi. 100 GB'lik aldım 6 TL, çok lazım olursa 200 olandan alırım o da ₺11,59/ay.

Biraz geç yazıyorum ama aşırı yavaş bana göre ve dosyaları bazen düzgün yedeklemiyor, bazı dosyalar kalıyor vs. USB bellek daha iyi bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı