256 GB iPhone 7 Plus Kutu Açılımı

• Konuyu başlatan can34
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 20B
Ne kadar ön yargılı insanlar var adam ne güzel ürün satın almış ve kendince sizlere tanıtmaya çalışıyor bilgi vermeye çalışıyor. Ama bizim Türkler çirkeflik yapmadan durur mu allah aşkına. Burada bilgisayar sistemlerine milyarlar döken şahıslar var onlara neden bir şey denilmiyor da bu adama diyorsunuz vallahi çok ilginçsiniz.

Ne kadar ön yargılı insanlar var adam ne güzel ürün satın almış ve kendince sizlere tanıtmaya çalışıyor bilgi vermeye çalışıyor. Ama bizim Türkler çirkeflik yapmadan durur mu allah aşkına. Burada bilgisayar sistemlerine milyarlar döken şahıslar var onlara neden bir şey denilmiyor da bu adama diyorsunuz vallahi çok ilginçsiniz.
Bazı yaşı çok küçük çocuklar var ve yeni bir konu açıldığında (konunun içeriği biraz yüksek miktarda TL olduğunda.) hemen diyorlar ki;

''Biz sana inanmıyoruz.''
''Hayali ürün.''
''Hayali konu.''
''Yok şöyle de fotoğraf yükle, böyle de fotoğraf yükle.''

Bu ve buna benzer tamamen gereksiz ve saçma sapan muhabbetler olabiliyor. Ben de, bu şekildeki boş muhabbetlere hak ettiği şekilde cevap veriyorum.

Daha önce de dediğim gibi;
Ben, ''bana nasıl davranıldığı ile orantılı olarak karşımdakine de öyle davranırım.'' Bana boş muhabbet ile gelir ise cevabını fazlasıyla alır. İnsan gibi muhabbetle gelirse, aynı orantıda güzel bir şekilde alır.

Kısacası herkese hak ettiği gibi davranırım. :)

Merhabalar,

Kutu içeriği;

iPhone 7 Plus 256 GB Siyah
Lightning Konnektörlü EarPods
Lightning - USB Kablosu
5 W USB Güç Adaptörü
Lightning - 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü

Senelerdir iPhone kullanan birisi olarak özellikle bu sene yeni çıkan iPhone modellerini çok beğendim. (Özellikle de renk seçenekleri açısından.)

• Benim mevcut olarak kullandığım telefon iPhone 6S Plus 128 GB (Space Gray) , ama bu telefonun ön yüzeyi siyah , yanlar ve arka renk ise koyu gri renk idi. Yani tam olarak bir renk bütünlüğü yoktu. Bu yeni iPhone'da ise dediğim renk uyumu çok daha iyi bence.
  • Yeni modeldeki güzel olan diğer şey ise; mevcut kullandığım iPhone'da bellek 128 GB idi ve bu bellek miktarı bana yetmiyordu ama şu an 256 GB olması çok daha iyi oldu benim için. Daha rahat bir şekilde içerik yüklemesi yapabileceğim.
  • Bir diğer güzel yanı ise; yeni modeldeki sesin stereo olması. Müzik dinlemeyi çok seven birisiyimdir ve bu güzel özelliğin yeni telefon ile birlikte gelmesini çok beğendim açıkçası.
  • Yeni telefonda tek beğenmediğim özellik 3,5 mm girişinin olmaması. Kutunun içinden çıkan küçük zımbırtı ile bu sorunu giderebiliyorsunuz fakat aynı anda hem şarj edip hem de 3,5 mm girişli bir kulaklık kullanamazsınız ve bu iyi bir özellik değil. Ben de gittim ''Powerbeats2 Wireless Kulak İçi Kulaklık - Siyah'' ürününden satın aldım ve böylece kablosuz olarak müzik dinlerken , aynı anda telefon da şarj edilebiliyor.
  • Kaliteli bir İtalyan markası olan ''Puro'' kılıflardan da iki farklı renk olarak satın aldım , kesinlikle tavsiye ederim.
  • Şu ana kadar kullandığım iPhone modellerinden (iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S Plus ve iPhone 7 Plus) ''görünüş'' olarak en çok beğendiğim telefon da bu telefon oldu açıkçası.
Teşekkürler Apple. :)

Ürünlerin fiyatları;

iPhone 7 Plus 256 GB Siyah => 4.600 TL
Powerbeats2 Wireless Kulak İçi Kulaklık - Siyah => 800 TL
(2x) Puro marka kılıf => 140 TL
Toplam => 5.540 TL

Eki Görüntüle 196380 Eki Görüntüle 196381 Eki Görüntüle 196382 Eki Görüntüle 196383 Eki Görüntüle 196280 Eki Görüntüle 196284
Hayırlı olsun. Bende iphone 7 32 GB'lik düşünüyorum. :)

Ben baktım böyle bir şey göremedim. Bu konuda eminseniz link atın lütfen.

Gerekli link.

Yanlış anlaşılmasın ben burada ne parasından ne de aldıklarından bir şeyler yaftalamaya çalışmıyorum. Sonuçta yardım etmek isteyen insanları küçümseyip, attığı görsellerde gereksiz unsurları kasıtlı bir biçimde koymasını eleştiriyorum. Yoksa bir insanın nerelere para harcadığı veyahut ne kadar para kazandığı kimseyi ilgilendirmez.

Eleştirimde de belirttiğim gibi burası bir yardım forumudur. Gereksiz unsurları kasıtlı bir biçimde insanların gözüne sokmasını hoş karşılayacak değiliz.

Hayırlı görevler ağabeyim, fakat ben burada ki konuya göre eleştirmedim arkadaşı. Bahsettiğim olaylar diğer konularında yaşanmıştır.

Bazı yaşı çok küçük çocuklar var ve yeni bir konu açıldığında (konunun içeriği biraz yüksek miktarda TL olduğunda.) hemen diyorlar ki;

''Biz sana inanmıyoruz.''
''Hayali ürün.''
''Hayali konu.''
''Yok şöyle de fotoğraf yükle, böyle de fotoğraf yükle.''

Bu ve buna benzer tamamen gereksiz ve saçma sapan muhabbetler olabiliyor. Ben de, bu şekildeki boş muhabbetlere hak ettiği şekilde cevap veriyorum.

Daha önce de dediğim gibi;
Ben, ''bana nasıl davranıldığı ile orantılı olarak karşımdakine de öyle davranırım.'' Bana boş muhabbet ile gelir ise cevabını fazlasıyla alır. İnsan gibi muhabbetle gelirse, aynı orantıda güzel bir şekilde alır.

Kısacası herkese hak ettiği gibi davranırım. :)

İnsanları yanlış anlamışsın sen, evet konunun içeriğinde yüksek meblağlar bulununca sorgulama gereği duyuyoruz. Az olmuyor, bazı sorunlu üyelerimizin olmayan meblağlarla bilgisayar toplattırdığı. Sonuçta az emek harcanmadı böyle bir ortam oluşturmak ve idame ettirmek için.

YouTube da esmer ecnebi bir hatun var. Cristal adı galiba. Neyse açın ordan bakın kutu açılımına :) burda ki gördüğüm en kötü kutu açılımıydı. Çok paramısss varsss, benim olacakss fıstık tarzında bir tanıtım olmuş. Hayırlı uğurlu olsun.

YaIaka ve daIkavukIar şöyIe düşünürIer. Yeterince eI öpersen sonunda yararIı bir tane yakaIarsın. Belki bu senin için bir şanstır yakalarsan senindir :*
Yok artık diyorum, ciddi olamazsınız. Hakkaten o niyetle yazmamıştır yahu...

"Ego" ile "kibir" arasında ki ince bir çizgiyi, bu konu sahibi arkadaşa bakarak mantığını kavrayabiliyorsunuz. Her insan şerefiyle, adabıyla, haysiyetiyle yaşar, o ölse dahi namını devam ettirecek karakter özellikleri bu 3 şeye bağlıdır. Mal varlığını masaya vurup "haters gonna hate yaaawww" diyerek bir karaktere bürünmüş insanın ben kendi alın teriyle bir şeye sahip olduğunu düşünmüyorum açıkça belirtmek isterim. Neyse, yeni maaş aldığında konu açarsın "xxx miktarda para incelemesi" diye, bizde bakar iç çekeriz. Ee ne de olsa "haters gonna hate" :) .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı