256 GB SSD bölünerek mi kullanılmalı?

Gamer36

Decapat
Daha fazla  
Yeni laptop aldım 256 GB SSD var. 2 birime ayırıp mı kullanmalıyım? Yoksa sadece C sürücü olup onu mu kullanmalıyım. Çok dosyam olmayacak masaüstüm ayrıca asıl dosyaları orada kullanırım.

hocam 256gb yeterince fazla bir şey kurmayacağım o yüzden yanına başka disk almak istemiyorum. Bazı yerlerde diski C ve D diye 2 ye bölerseniz ileride format atarken D dekiler kalır gibi bir şeyler gördüm. Bilgili birisi yazarsa daha iyi olur. Bu technopatta yeniyim ve gördüğüme göre çoğu konulara ilk cevap vermek için bilip bilmeden millet bir şeyler yazıyor amaçlarını da anlayabilmiş değilim. Kardeşim bilmiyosan yazma.

2 birime ayırıp mı kullanmalıyım?
2. bir depolama biriminiz yoksa bir kısmını dosyalarınız için ayırmanızı öneririm C: 150 GB D 100 GB şeklinde yapabilirsiniz.
C ve D diye 2 ye bölerseniz ileride format atarken D dekiler kalır gibi bir şeyler gördüm.
Dosyalarınız bulunan bölümü biçimlendirmezseniz dosyalar bıraktığınız gibi yerinde kalacaktır.

2. bir depolama biriminiz yoksa bir kısmını dosyalarınız için ayırmanızı öneririm C: 150 GB D 100 GB şeklinde yapabilirsiniz.

Dosyalarınız bulunan bölümü biçimlendirmezseniz dosyalar bıraktığınız gibi yerinde kalacaktır.
çok teşekkür ederim yardımınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı