2560x1080 çözünürlük için yüksek performanslı ve sessiz sistem önerisi

Fiyatttan mi duselim? Butun parcalari atabilir misin?

PSU ve SSD'den kısabiliriz gibi hocam. Ama gönlüm el vermiyor pek. 40 bine zorlayabilecek gibiyim bütçeyi. Ayrıca sizin önerdiğiniz RAM'lerin RGB versiyonu sadece 300 lira daha pahalıydı pek bir fiyat farkı yok diye onları seçtim ama performansta fark varsa değiştirebiliriz.

PSU ve SSD'den kısabiliriz gibi hocam. Ama gönlüm el vermiyor pek. 40 bine zorlayabilecek gibiyim bütçeyi. Ayrıca sizin önerdiğiniz RAM'lerin RGB versiyonu sadece 300 lira daha pahalıydı pek bir fiyat farkı yok diye onları seçtim ama performansta fark varsa değiştirebiliriz.

200TL dusmek icin:

PSU:

Bunun 750W modeline de bakabilirsin, sessiz calisan bir model.

SSD:
F/P bir ssd. Su an indirimde, gayet guzel ssd.
200TL dusmek icin:

PSU:

Bunun 750W modeline de bakabilirsin, sessiz calisan bir model.

SSD:
F/P bir SSD. Su an indirimde, gayet guzel SSD.

Daha yeni sistem ttopladığım @xarresa arakadaştan deneyimlerini alabilirsin. Ona da P600s ile sistem topladım. Kasan için sorunların varsa sorabilirsin. @P R O F O U N D

Son düzenleme:
Daha yeni sistem ttopladığım @xarresa arakadaştan deneyimlerini alabilirsin. Ona da P600s ile sistem topladım. Kasan için sorunların varsa sorabilirsin. @P R O F O U N D
Hocam zaten parçalar hakkında bilgim var ve mantıklı şeyler öneriyorsunuz. Size güveniyorum.

Forumda dolaşırken ucuza RTX 3080 buldum. Nasıldır acaba?

RX 6800 XT ile RTX 3080 arasında pek bir fark yok Ray Tracing performansı dışında ama yine de NVIDIA, AMD'ye kıyasla daha fazla güven veren bir marka. Seçimim Merc 319 olursa pişman olma ihtimalim var mıdır?

Bunu da gördüm hocam.

Ve bu ekran kartları WFHD çözünürlüğü için çok güçlü. Darboğaz olur mu?

Son düzenleme:
Hocam zaten parçalar hakkında bilgim var ve mantıklı şeyler öneriyorsunuz. Size güveniyorum.

Forumda dolaşırken ucuza RTX 3080 buldum. Nasıldır acaba?

RX 6800 XT ile RTX 3080 arasında pek bir fark yok Ray Tracing performansı dışında ama yine de NVIDIA, AMD'ye kıyasla daha fazla güven veren bir marka. Seçimim merc 319 olursa pişman olma ihtimalim var mıdır?

Bunu da gördüm hocam.

Ve bu ekran kartları wfhd çözünürlüğü için çok güçlü. Darboğaz olur mu?

6900XT iyi gorunuyor. 2K ve 4K'da darbogaz olmaz.

6900XT iyi gorunuyor. 2K ve 4K'da darbogaz olmaz.
Çok iyi bir kart ama stokta yok. Stoğa gelince şu anki fiyatından satılır mı ki?
Ayrıca, stoğa gelmesi de uzun sürer gibime geliyor.

Parçaları alıyorum hocam. O zaman yoksa bahar indirimini mi beklesem?

Ekran kartında son kararım:

Not: Uygun bir fiyata RX 6900XT bulabilirsem onu alırım.

Çok iyi bir kart ama stokta yok. Stoğa gelince şu anki fiyatından satılır mı ki?
Ayrıca, stoğa gelmesi de uzun sürer gibime geliyor.

Parçaları alıyorum hocam. O zaman yoksa bahar indirimini mi beklesem?

Ekran kartında son kararım:

Aynı fiyattan çıkmaz.

Hocam stok yok gözüküyor 6800XT'de.

Aynı fiyattan çıkmaz.

Hocam stok yok gözüküyor 6800XT'de.
Bitmiş hocam indirimli fiyattı o. Şunu alacam:

Şimdi bütün parçaları alıp güzel bir indirim yakalayınca ekran kartını sonra alsam olur mu?
O zamana kadar laptobumla idare ederim veya Ryzen 5800X APU kullanırım varsa.

Bitmiş hocam indirimli fiyattı o. Şunu alacağım:

Şimdi bütün parçaları alıp güzel bir indirim yakalayınca ekran kartını sonra alsam olur mu?
O zamana kadar laptopumla idare ederim veya Ryzen 5800X APU kullanırım varsa.

Şuna bakabilirsin:
Bildiğim kadarıyla iyi bir model, yine de sen bir göz at. Çok yorgunum yatacağım.
5800X APU değil.

Corsair H110i GTX sıvı soğutma kullandım ve o zamandan beri sıvı soğutmalara ses olayından dolayı uzağım ses seviyesi 110dB idi galiba (40 dB imiş.)
110 dB, bir Pagani Zonda R sesidir. O kadar yüksek ses ile evde durmanızın imkanı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı