256MB ekran kartı ile Minecraft oynanır mı?

Hocam ben intel celeron g1610 2gb ram ile 1.16 yı ekran kartsız sodium + lithium + phosphor modları ile 50 fps + alıyorum ama ramden dolayı droplar bazı büyük yapıların olduğu yerlerde oyun zevki vermeyecek kadar olabiliyor. Büyük ihtimal o droplar ramle alakalı.

Not: 1366x768 çözünürlüğünde oynuyorum

Hocam ben Intel Celeron G1610 2 GB RAM ile 1.16'yı ekran kartsız sodium + lithium + phosphor modları ile 50 FPS + alıyorum ama RAM'den dolayı droplar bazı büyük yapıların olduğu yerlerde oyun zevki vermeyecek kadar olabiliyor. Büyük ihtimal o droplar RAM'le alakalı.

Not: 1366x768 çözünürlüğünde oynuyorum

Hocam ben sodium kuramiyorum 32 Bit oldugu için bende Intel Core tm 2 Quad CPU 9400 4 GB RAM var bende OptiFine kurdum ben düşük alıyorum 25 FPS ne yapabilirim?

G31 chipsetin içindeki GMA 3100 çok da iyi bir şey sayılmaz. G41 Chipset olsa, X4500 olsa yine oynatıyor fakat G31'de ben daha oyunu açamadım :)

Hocam ben sodium kuramiyorum 32 Bit oldugu için bende Intel Core tm 2 Quad CPU 9400 4 GB RAM var bende OptiFine kurdum ben düşük alıyorum 25 FPS ne yapabilirim?
Hocam araştırmakta fayda var phosphor galiba forgeda da var o chunk arası geçişleri iyileştiriyordu fps reducer gibi bir mmod da vardı sanırsam ben pek forge kısmını bilmiyorum da araştırırsanız bulursunuz belki.

Ben sodium yükleyeceğim fabric ile birlikte ama en az 1. 16 destekliyor sodyum cok iyi diyorlar sizce kac FPS alırım akıcı FPS'ler alamazsam Half-Life sizce akıcı oynayabilir miyim?

Hani bilmiyorum. Ama ben bu olayları çok denediğim için çok düşük FPS alırsan "Singleplayer" modunda bile lag yaşayabiliyorsun. Half-Life'yi açar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı