26.000 TL sistem önerisi

Bütçe
26K

Xrealzy

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba bir sorum olacak.
Toplama F/P PC.

Bu toplama bilgisayarı almak istedim. İçime bir şüphe düştü alınır mı? Alınmaz mı diye size sormak istedim sizce alınır mı? Bütçem 26k.

Onun yerine bunu alın daha iyi kasa ve psuya sahip ek olarak soğutucu geliyor.

Onun yerine bunu alın daha iyi kasa ve PSU'ya sahip ek olarak soğutucu geliyor.

Şubeden alacağım için başka bir yerden almam mümkün değil sadece bakıyorum gençer şubesinden alacağım.

Hocam hangi oyunları oynayacaksınız.

Ağır oyunları oynarım Rust red ded Valorant Cyberpunk.

Şubeden alacağım için başka bir yerden almam mümkün değil sadece bakıyorum gençer şubesinden alacağım.

Ağır oyunları oynarım Rust red ded Valorant Cyberpunk.
PSU önerebileceğim bir psu değil, ama idareten kullanabilirsiniz sonradan değiştirirsiniz. Benzer özellikteki sistemler genelde aynı fiyat. Alınabilir.

PSU önerebileceğim bir PSU değil, ama idareten kullanabilirsiniz sonradan değiştirirsiniz. Benzer özellikteki sistemler genelde aynı fiyat. Alınabilir.

Gençer burce alınabilir yani teşekkür ederim PSU sonra değiştiririm bir sorun yaşarsam. Gençer Gaming'te sizin önerdiğiniz bir toplama PC var mıdır?

Hocam ayrı olarak işlemci ve kasa soğutma alabilirsiniz hocamın dediği gibi PSU değişebilir onun haricinde gayet iyi bir sistem ilerleyen zamanda işlemci değişebilir vs.

Hocam ayrı olarak işlemci ve kasa soğutma alabilirsiniz hocamın dediği gibi PSU değişebilir onun haricinde gayet iyi bir sistem ilerleyen zamanda işlemci değişebilir vs.

Ayrı olarak bir bütçe kurmam gerekiyor mu ya da isterseniz al kafası mı?

Alacağınız en uygun sistem o site üzerinde ki.

Tamamdır teşekkür ederim normal olarak alacağım kasayı ekstra gerekiyorsa halledeceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı