26.000 TL sistem toplama

Bütçe
26000

Talha22312

Femtopat
Daha fazla  
SSD'i 1TB yaparsanız daha çok rahat edeceğinizi düşünüyorum. Kafam rahat olsun diyorsanız da sıvı soğutucu ekleyebilirsiniz. Kasa genel anlamda iyi durumda.

Monitör hariç 25-26 bin liralık bir sistem arıyorum. Ekran kartı NVIDIA hatta 3070 olursa sevinirim yardımcı olur musunuz?
NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR böyle bir link buldum site güvenilir mi ve parçalarda eksik bulduğunuz bir şey var mı? Ayrıyeten sogutucu almama gerek var mı? Yoksa işlemciyle birlikte sogutucu geliyor mu?

Hocam işlemci soğutucu olarak stok soğutucu geliyor. Ayrı olarak 240 mm sıvı soğutma almanız gerekir. Sistem olarak güzel bir sıkıntı olmaz parçalar uyumludur.

Kanka bende sipariş verdim. Site güvenilir, Windows kurulumu, driverlar ve BIOS güncelleme vs hepsini yapıyorlar. Önerim SSD'yi yükselt madem 26k bütçen var. Tek kafama takılan 1080p de darboğaz olur diyorlar. Minimum 2K monitor tavsiye ediyorlar.

SSD'yi 1tb yapıyorum, power'i 750 yapıp sıvı soğurucu ekliyorum "Gerekli bütün parçaları seçmediniz için ürünü sepete ekleyemezsiniz." diyor. Ne yapmam lazım anlamadım.
Edit: Kasa uygunluktan çıkmış, kasayı da değiştirmem gerekti.

Kanka bende sipariş verdim. Site güvenilir, Windows kurulumu, driverlar ve BIOS güncelleme vs hepsini yapıyorlar. Önerim SSD'yi yükselt madem 26k bütçen var. Tek kafama takılan 1080p de darboğaz olur diyorlar. Minimum 2K monitor tavsiye ediyorlar.
Bende 2k monitör yok bu sistemi Full HD için alırsak sıkıntı mı olur şimdi? Öyleyse almayayım.

Son düzenleme:
Deneyimleme fırsatım olmadı henüz, sadece yapılan yorumları söyledim. Bende sipariş ettim bu sistemi bende de 1080 monitor var. İleride 2. bir monitor alacağım zaten 1 2 ay bu şekilde idare etmem gerekiyor. Bence bir problem teşkil etmeyecek 1080p de. Ama şu da bir gerçek bu sistemi 1080p de kullanmak sisteme hakaret gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı