26.000 TL telefon önerisi

Andorsine

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün sabah Samsung Galaxy S8 cihazımın ekranı siyah beyaz gidip gelmeye başladı sonra kendiliğinden düzeldi ve akşam bir daha gitti gece birkaç çözüm denedim şu an tekrar normal ama eminim ki temelli ekran bozulacak iPhone 12 şu an dikkatimi çekti ama doğru harcamak istiyorum. Bu bütçeye alabileceğim daha iyi bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün sabah Samsung Galaxy S8 cihazımın ekranı siyah beyaz gidip gelmeye başladı sonra kendiliğinden düzeldi ve akşam bir daha gitti gece birkaç çözüm denedim şu an tekrar normal ama eminim ki temelli ekran bozulacak iPhone 12 şu an dikkatimi çekti ama doğru harcamak istiyorum. Bu bütçeye alabileceğim daha iyi bir telefon var mı?

S23, özellik bakımından iPhone 12'den iyi, ama uzun ömürlülük konusunda kim ne derse desin IPhone'dan iyisi yok. (Yeni samsunglarda uzun ömürlü olmaya başladı, ama son 4 kelimemi tekrar okuyun.)

S23 ün 4+1 yıl güncelleme desteği var hocam uzun ömürlülükte bir sıkıntı çıkarmaz. Çok rahat 4-5 yıl sorunsuz kullanabilirsiniz. Kamerası donanımı kalitesi zaten üst seviye. Eğer iOS olsun istiyorsanız çok az daha ekleyip iPhone 13 alabilirsiniz. Ama tavsiyem S23 tür. Sonuç olarak iki taraf da üzmez sizi.

Merhaba.

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi cihaz S23 256GB modeli olacaktır.
Cihaz gerçekten çok hoş ve kabiliyetli bir cihaz. En azından dün gördüğüm kadarıyla edindiğim izlenimler bu yönde.

iPhone 12 çok daha güçsüz kalacaktır. iPhone 14'ü bile geçiyor bu cihaz.

Birkaç gün araştırırsanız 26.500 bandında iPhone 13 bulabilirsiniz. Android tarafına bakmak istiyorsanız S23 bu bütçede alınacak en iyi cihaz olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı