26 bin TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
26000

kaanxmuichi

Femtopat
Daha fazla  
Laptop almak istiyorum Valorant Genshin Impact gibi oyunlar oynayacağım işletim sistemi. Windows olsun. Var mı önerebileceğiniz bir laptop?

FreeDOS'a Windows kurmak için Windows lisansı satın almak gerekiyor diye biliyorum yanlışım olabilir ama Windows 11 Home 4000TL gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum. Yanıtınız için teşekkür ederim @Connor The Android.

Hayır freedosa Windows kurmak için lisans satın almana gerek yok güncel Windows dosyasını USB'ye atıp kurabilirsin.

FreeDOS'a Windows kurmak için Windows lisansı satın almak gerekiyor diye biliyorum yanlışım olabilir ama Windows 11 Home 4000TL gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum. Yanıtınız için teşekkür ederim @Connor The Android.
Hocam Sağlam Lisans'tan alabilirsiniz. Sosyal'de bu site güvenilir olarak tanınıyor diye biliyorum.

Olmadı aktive etmeden de kurabilirsiniz.

Hocam sağlam Lisans'tan alabilirsiniz. Sosyal'de bu site güvenilir olarak tanınıyor diye biliyorum.

Olmadı aktive etmeden de kurabilirsiniz.

Mantıklı gayetde uyguna geliyor eğer USB ile yüklemek ile uğraşmak istemeseniz buradanda alabilirsiniz 4000TL Windows'a vermek yerine aşırı mantıklı :D

Mantıklı gayetde uyguna geliyor eğer USB ile yüklemek ile uğraşmak istemeseniz buradanda alabilirsiniz 4000TL Windows'a vermek yerine aşırı mantıklı :D
İkisi de kendimiz kurmamız gerekiyor, aktivasyon için bu lisans keyi kullanırız. Lisans keysiz masaüstü kişiselleştirmeler yapılamıyor o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı