26 bin TL laptop önerisi

Bütçe
26000

Hamza Eren

Hectopat
Arkadaşlar bütçem belli Acer Nitro 5 serisinin Intel 12.nesil işlemcili RTX 4050'lı modelini düşünüyorum. Bunun dışında önerebileceğiniz bir model var mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem belli Acer Nitro 5 serisinin Intel 12.nesil işlemcili RTX 4050'lı modelini düşünüyorum. Bunun dışında önerebileceğiniz bir model var mı?
alınır hocam

Acer markasının genel olarak mekanik sıkıntısı olmaz değil mi hocam? Bazı markalardan uzak durmam gerektiğini söylediler.
mekanik olarak pek sıkıntısı olmaz ama acer laptoplarının malzeme kalitesi düşük.

Alacagınız ürün bu mu?

Burdada laptopta bulunan 4050'nin 140W oldugu görünüyor.

RAM sorununu çözerseniz fiyatına göre özellikleri güzel görünüyor.

Alacagınız ürün bu mu?

Burdada laptopta bulunan 4050'nin 140W oldugu görünüyor.

RAM sorununu çözerseniz fiyatına göre özellikleri güzel görünüyor.

Evet hocam bu ileride almayı düşünüyorum 8 GB RAM.

Evet hocam bu ileride almayı düşünüyorum 8 GB RAM.

8 GB RAM performansınızı yarı yarıya düşürür. Oyunlarda FPS düşmesi yemenizede yol açacaktır. RAM alana kadar pek tatmin olacagınızı düşünmüyorum, aklınızda bulunsun.
Bu arada neden laptop almak istiyorsun? 15 k civarına bile daha fazla performans alabilecegin masaüstü sistemler dizilebilir.

Son düzenleme:
8 GB RAM performansınızı yarı yarıya düşürür. Oyunlarda FPS düşmesi yemenizede yol açacaktır. RAM alana kadar pek tatmin olacagınızı düşünmüyorum, aklınızda bulunsun.
Bu arada neden laptop almak istiyorsun? 15 k civarına bile daha fazla performans alabilecegin masaüstü sistemler dizilebilir.

Üniversiteyi il dışında okuyacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı