26 bin TL'ye RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

4060 Ti 8 GB ile 406016 GB arasındada 3 4K bütçe var peki VRAM bu kadar önemsiz senin gördüklerini onlar göremiyorlar değil mi demek ki VRAM'in bir önemi varki bu kadar bütçe var arasında DLSS3 4000 serisine özel bir şey zaten biliyorum geçipte bunu anlatmana gerek yok ben VRAM'den bahsediyorum sen bana DLSS3'ten bahsediyorsun 🤦oyunlarada örnek vermek gerekirse God of War Call of Duty Battlefield 2042 vs. gibi oyunlarda oluyor ben sana demiyorum ki zaten 2 3 saniyede bir yiyor ama o kadar bütçe ayırıyoruz ama az da olsa drop yiyorsun.

Konu VRAM değil kart güçsüz kart.
16 GB ve 8 GB versiyon arasında VRAM dışında hiçbir fark yok.
Ama zaten kart güçsüz olduğu için birkaç sene sonra ayar kısmaya başlaycaksın.
O zamanda o ekstra 8 GB VRAM'ın hiçbir anlamı kalmayacak.
Neden anlamak istemiyorsun.
Hala gelip savunuyorsun. Konuyu açarken alınır mı? Demişsin alınmaz.

Konu VRAM değil kart güçsüz kart.
16 GB ve 8 GB versiyon arasında VRAM dışında hiçbir fark yok.
Ama zaten kart güçsüz olduğu için birkaç sene sonra ayar kısmaya başlaycaksın.
O zamanda o ekstra 8 GB VRAM'ın hiçbir anlamı kalmayacak.
Neden anlamak istemiyorsun.
Hala gelip savunuyorsun. Konuyu açarken alınır mı? Demişsin alınmaz.

Kart DLSS açıldığı zaman 3080i geçen bir kart ben anlamıyorum kart nasıl bir derece güçlü olmasını bekliyorsunuz 4090 gücünde olmasını vsmi bekliyorsun ben anlamadımki.

Kart DLSS açıldığı zaman 3080i geçen bir kart ben anlamıyorum kart nasıl bir derece güçlü olmasını bekliyorsunuz 4090 gücünde olmasını vsmi bekliyorsun ben anlamadımki.

Yalan yanlış atıp tutmayın. daha 4070 3080 i zor geçiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Siz hangisini istiyorsanız onu alın zaten bizi dikkate almıyorsunuz.

Yalan yanlış atıp tutmayın. Daha 4070 3080'i zor geçiyor.

Siz hangisini istiyorsanız onu alın zaten bizi dikkate almıyorsunuz.

Haklısınız hocam ben yalan yanlış uyduruyorum
Bence siz gerçekleri görmek istemiyorsunuz.

Haklısınız hocam ben yalan yanlış uyduruyorum.
Bence siz gerçekleri görmek istemiyorsunuz.

Bir daha tartışmayacağım tek videoyla bu çıkarımı yapıyorsunuz azıcık araştırma yapın.

Çöp bir ekran kartını 3080 ile kıyaslıyorsunuz :D

Bir daha tartışmayacağım tek videoyla bu çıkarımı yapıyorsunuz azıcık araştırma yapın.

Çöp bir ekran kartını 380 ile kıyaslıyorsunuz :D

Hocam yazdıklarımı gerçekten okumuyorsunuz sanırım tek video ile değil her yerde böyle yazdığım yazıda DLSS ile 3080i geçiyor yazmışım gerçekten yazık ya okumuyorsunuz ya da okuduğunuzu anlamak istemiyorsunuz saf güç olarak 3070 gibi bir kart zaten sadece DLSS için dedim ama işte insanlar okumadan direkt yazıyor bazen aziz nesine hak veriyorum bir daha forumları vs okurken dikkatli okuyun hocam :D

Hocam yazdıklarımı gerçekten okumuyorsunuz sanırım tek video ile değil her yerde böyle yazdığım yazıda DLSS ile 3080i geçiyor yazmışım gerçekten yazık ya okumuyorsunuz ya da okuduğunuzu anlamak istemiyorsunuz saf güç olarak 3070 gibi bir kart zaten sadece DLSS için dedim ama işte insanlar okumadan direkt yazıyor bazen aziz nesine hak veriyorum bir daha forumları vs okurken dikkatli okuyun hocam :D
Neden hala buradasınız öyle düşünüyorsanız gidin alın.
birde bana akıl vermeye çalışmışsınız :D
yazık.

Geri
Yukarı