26 Ekim 2021'den itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komplo teorileriyle oyalanadur, birilerinin cebine paran doluyor. Haberin yok.
Başımızdakiler dışkıladığı atıklarla bile kavga edecek hâle gelmişler. Sen hâlâ yönetimi aklamaya çalış.
Gündemi takip etmiyor musun? Suriye'de askerlerimiz, polislerimiz şehit oluyor, Cumhurbaşkanımız ise daha fazla sabrımız kalmadı, harekat başlatacağız diyor. Sonra da Amerika baskı yapıyor, dolar artıyor.

Gündemi takip etmiyor musun? Suriye'de askerlerimiz, polislerimiz şehit oluyor, Cumhurbaşkanımız ise daha fazla sabrımız kalmadı, harekat başlatacağız diyor. Sonra da Amerika baskı yapıyor, dolar artıyor.
Aynen sayın cumhurbaşkanı hazretleri bir aralar ben ekonomistim de demişti.

Zammı yapan ben olsam ben bile bıkmıştım be kardeşim, yapanlar nasıl bıkmıyor anlamış değilim.

Boş yapmayın akp olmasa aç kalacaksınız! Sonunuz Suriye olacak. Şükredin azıcık. 2023 de akp ile yola devam ke.
Sizin yüzünüzden bir baba ile oğul birbirlerinin yüzüne bakamaz hale geldi. Bana ahval okuma. Ben arabaya gaz alamadığım zaman babamın yüzüne bile bakamıyorum. Birde pişkin pişkin keyifliymiş gibi konuşuyorsun.

@Artorias74, alakası yok. Senin ülken dışa bağımlıysa tabii ki en ufak açıklamada sarsılır, bilip bilmeden konuşmazsanız iyi olur.
Ne yapılsın dışa bağımlı olmamak için? Suriye'de, Libya'da varlığımız var, biz ABD'ye müttefik olurken her fırsatta bizi rezil etme, çıkarlarımızı azaltma peşindeler. Biz her fırsatta dışa bağımlılığı azaltmaya çalışıyoruz, ama her seferinde önümüzü kesiyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı