26 Ekim 2021'den itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Artorias74, peki rektörlerin çoğu hatta neredeyse hepsi neden malum partili?
Daldan dala atlamayı bırakacak mısın artık? Neyi ispatlayacaksın mesela bu tür sorularla. Muhalefet hiç bir şahıs sundu mu biz buna güveniyoruz, kesin bunu atayın, bu şahıs bu işi yapar diye. Cumhurbaşkanı güveneceği insanı ataması gerekmez mi?

Son düzenleme:
@Darqx, öğretmenim. Görevimiz illaki denk geleceğiz.
@Artorias74, daldan dala atlamıyorum bu bir. İkincisi bir saatimi çaldınız, verimli bir tartışma olmadı. Hep ezbere konuştunuz, sizinle daha da tartışmak istemiyorum. Anlamıyorsunuz, düşünce şeklinizin değişmesi dileğiyle. Göz ardı listesine ekledim, bu saatten sonra yazsanız da göremem.

@Darqx, öğretmenim. Görevimiz illaki denk geleceğiz.
@Artorias74, daldan dala atlamıyorum bu bir. İkincisi bir saatimi çaldınız, verimli bir tartışma olmadı. Hep ezbere konuştunuz, sizinle daha da tartışmak istemiyorum. Anlamıyorsunuz, düşünce şeklinizin değişmesi dileğiyle. Göz ardı listesine ekledim, bu saatten sonra yazsanız da göremem.
Öğretmenseniz ben üzüldüm açıkçası, çünkü bir öğretim üyesi böyle konuşmamalı, insanlara "AK Trol" diyerek hakaret etmeler falan. Mantıken her görüşe açık olmanız gerekmiyor mu?

Öğretmenseniz ben üzüldüm açıkçası, çünkü bir öğretim üyesi böyle konuşmamalı, insanlara "AK Trol" diyerek hakaret etmeler falan. Mantıken her görüşe açık olmanız gerekmiyor mu?
Daha Türk Lirasının değer kaybının nedenin cari açık, güvensizlik olduğunu bilmeyen birine bu muamele normal.

@Artorias74, her görüşe zaten açığım. Ancak bir saattir size laf anlatmaya çalışıyorum, bana da yazık değil mi? Bana ezbere konuşuyorsunuz, bu da sinirimi bozuyor.
Ezbere konuşmuyorum, kaynak istediğinde yolluyorum. Soru cevapladıkça alakasızca başka bir soruya atlıyorsun. Başlarda hakaret etmende hoş değil.
E o zaman Erdoğan'ı savunmaman gerekir. Hala israrla olayı dış güçlere bağlıyorsun. İlk mesajında ne demişsin?
Bak konunun Erdoğan'la alakası yok, olay dış güçlerle. Gündemi takip etsen anlarsın aslında, Joe Biden, Türkiye'ye bizim güvenlik sorunumuz diyor, tüm yatırımcılar parasını çekince dolar artıyor. Bizde bu dışa bağımlılığı bitirecek üretimi yapacak kapasitemiz bütçemiz de yok.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı