260-270 TL Mouse Önerisi

Caulfield

Kilopat
Daha fazla  
Erkadaşlar 260-270 liraya kadar bütçem var. Araştırdım birçok seçenek çıkıyor Steelseries, Razer, Gigabyte, MSI vs. gibi. O yüzden karar veremedim. Önerilerinize açığım.

Sensei 310 aldım fakat yazılımını falan kurcalamış değilim henüz, hoş kurcalasam da buradaki üyeler gibi en ince detayına kadar inceleyeceğim yada önem vereceğim kadar uğraşmıyorum bu tarz şeylerle, takıp kullanıyorum. En nihayetinde bildiğim kadarı ile Rival 310 ile aralarında sadece görsel fark var, benim hoşuma gitti görünüş ve tutuş olarak. El terletmeyecek gibi görünüyor ama henüz uzun uzadıya kullanma şansım olmadı.

Rival 310u ekledim sepete bakalım pazartesiye kadar fikrim değişmezse alacağım gibi onu 😀
Cooler Master CM310 veya Steelseries Rival 300.
Sensei 310 aldım fakat yazılımını falan kurcalamış değilim henüz, hoş kurcalasam da buradaki üyeler gibi en ince detayına kadar inceleyeceğim yada önem vereceğim kadar uğraşmıyorum bu tarz şeylerle, takıp kullanıyorum. En nihayetinde bildiğim kadarı ile Rival 310 ile aralarında sadece görsel fark var, benim hoşuma gitti görünüş ve tutuş olarak. El terletmeyecek gibi görünüyor ama henüz uzun uzadıya kullanma şansım olmadı.
Razer Abyssus 2000

Bunların yazılım var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı