260 Hz monitor 240 Hz gösteriyor

HDR açtığın zaman parlaklık yükseldiği için mprt kapanır zaten, daha düşük ms istiyorsan mprt açman gerekir. Tercih meselesi.
tamam usta dediğiniz gibi monitoru beğenmedim çok koyu ekrana sahip daha 2 saat önce aldım. Önceki monitorum 144 hz msi modeliydi daha canlıydı ekran. Ama hz farkı olarak az önce valoranta girdim hz farkını hissettim. Şuanlık ekran koyuluğunu beğenmedim renkler sönük gibi

Game Booster GB-2526ff model 260 Hz monitor aldım fakat 239 olarak gösteriyor. Benim anlamadığım neden 260 değil de 239 gösteriyor.

HDMI Kablosuyla 240 Hz destekliyordur. DP Kablosu ile birlikte 260 Hz OC yapabilirsin. İşte yok şu özellik yok bu özellik gibi bir şey değil direk girişiyle alakalı 260Hz kullanamasan da 239-240 Hz gene yeter. Bir gün PC güncellersen DP kablosu almayı unutma ayrıca DP kablosu almadan önce de DP kaç desteklediğine monitöre bak 1.2 mi 1.4 mü buna dikkat ederek alabilirsin. Ayrıca lütfen PC almadan önce de şu anakart ve ekran kartı giriş çıkışlarına bir bakın sonradan pişman olmayın.

Geri
Yukarı