260 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Taha24

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, başlıkta da yazdığım gibi en fazla 260 civarına kulak içi bluetooth kulaklık ihtiyacım var, önerileriniz var mıdır? Şu sıralar Haylou T19 almayı düşünüyorum, önerir misiniz ya da başka öneriniz varsa söyler misiniz? Bu modelin birkaç sıkıntısını gördüm kullanıcılar arasında, bu yüzden emin olamadım. Bütçeyi 265-270 zorlayabilirim en fazla. Tavsiyelerinizi sizden bekliyorum.

Daha önce iki deneyimim oldu, yazıyım.
Haylou gt1 pro kullandım aylarca. Ses kalitesi güzeldi fakat pili 1 saat bile gitmiyordu. Eşleşme yapması insanı yoruyor. Bence alınmamalı. Zaten sorduğunuz fiyat bandının altında. İade edip Taotronics 53 pro aldım. 230Tl civarında. Sesi bana göre yeterli, bataryası uzun gidiyor. Kutu kapağını açınca direkt eşleşme yapıyor. Varsa daha iyisi onlara bakın.

Daha önce iki deneyimim oldu, yazıyım.
Haylou gt1 pro kullandım aylarca. Ses kalitesi güzeldi fakat pili 1 saat bile gitmiyordu. Eşleşme yapması insanı yoruyor. Bence alınmamalı. Zaten sorduğunuz fiyat bandının altında. İade edip Taotronics 53 pro aldım. 230Tl civarında. Sesi bana göre yeterli, bataryası uzun gidiyor. Kutu kapağını açınca direkt eşleşme yapıyor. Varsa daha iyisi onlara bakın.
Bundan önce soundliberty 53 pro kullandım, sıkıntı yaşadım ve iade ettim. Çok güzel bir kulaklıktı aslında ama olsun.. Başka önerileriniz varsa açığım, benim için ayrıca uygulama desteği de önemli.

Ne sıkıntısı yaşadınız? Ben bir problem yaşamadım da. Varsa kronik bir şey bilelim.

Şöyle ki bende dip ses hatası vardı, garantiye gönderip 20 gün uğraşmaktan ise direkt iade ettim ve görüşme yaparken arkadan diğer sesler gelmiyordu, mesela Discord'da görüşme yaparken arkadan müzik dinleyemiyordum ve açıkçası bunu çok merak ediyorum. Bu görüşme şeyi sizde de var mı?

Bende dip ses yok. Discord uygulamasını kullanmıyorum. Bir problem yaşamadım henüz.
Discord değil de herhangi bir görüşme, mesela telefonla konuşurken diğer sesler gelmiyor ya da zoom toplantısındayken diğer sesler gelmiyor, sadece görüşme. Sizde de aynısı oluyor mu?

Discord değil de herhangi bir görüşme, mesela telefonla konuşurken diğer sesler gelmiyor ya da zoom toplantısındayken diğer sesler gelmiyor, sadece görüşme. Sizde de aynısı oluyor mu?
Şimdi discord indirip denedim. Arkada mp3 dinler iken discordda konuşuyorum, söylediğiniz problem olmadı.

Şimdi Discord indirip denedim. Arkada MP3 dinler iken Discord'da konuşuyorum, söylediğiniz problem olmadı.

Oh be! Başka insanların yaşamamadığını bilmek iyi oldu ve çözemeyince bende bu tüm Bluetooth kulaklıklarda olduğunu düşündürmüştü, geri bildiriminiz için çok teşekkürler :)
Şimdi Discord indirip denedim. Arkada MP3 dinler iken Discord'da konuşuyorum, söylediğiniz problem olmadı.

Başka öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı