260 TL'ye klavye önerisi

• Konuyu başlatan RDT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 251

RDT

Centipat
Daha fazla  
260 TL bandında 270 gibi de olabilir, mekanik veya yarı mekanik de olur. Modlu RGB olması gerekiyor, klavyedeki harflerin de ışıklı olması gerekiyor akşamları görebilmek için.

Trust 22507 Gxt 830-RW Avon Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Klavyesi.​

Bunu buldum ama daha iyileri var mıdır emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
260 TL bandında 270 gibi de olabilir, mekanik veya yarı mekanik de olur. Modlu RGB olması gerekiyor, klavyedeki harflerin de ışıklı olması gerekiyor akşamları görebilmek için.

Trust 22507 gxt 830
Bu klavye mekanik değil galiba, mekanik klavye istiyorsan bu bütçeyle Gamepower'ın bazı klavyeleri var Outemu Switch'li. Bence biraz daha para biriktirip Banggood'dan 400 TL'ye Gamakay MK61 Optik Gateron Switch Mekanik Klavye var. Yellow, Blue, Red, brown vb çeşitleri var, bazı Switch'ler daha pahalı, yellow Switch ve Green Switch 30-40 TL pahalı oluyor. İnede araştır belki yurt içinde güzel bir klavye bulursun. Bu arada GamaKay klavye hotswappable yani Switch bozulursa internetten Switch alıp direk takabilirsin, ya da Switch değiştirebilirsin.

Not: Klavyeyi kullanmadım ama videolarda güzel gözüküyor ne kadar iyi tam bilmiyorum.

Son düzenleme:

Bu klavyeyi önermiyorum hocam, geçen yaz aldım. Şimdi sık kullanılan tuşlarda basmama durumu gibi sorunlar başladı. Bazen 2-3 kere tıklıyor. Garip bir şekilde erken bir şekilde bunun olması üzdü beni. Bence düşük bütçe mekanik klavye alınmaması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı