260 TL'ye Klavye Önerisi

Görkem Ertopcu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, en fazla 260 TL bütçem var. Bu bütçeye göre bana red switch ve ışıklı mışıklı bir mekanik klavye önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linç yiyeceğim ama olsun ben yindede fikrimi sunup sana öneriler verip aydınlatacağım. Rampage Manly klavyem var kırmızı renkte, blue switch, üstü metal kaplama altı plastik ama bana göre kaliteli ve sağlam. Alırsan pişman etmez bir klavye. 1 Kere kola 2 kere fanta 1 kere de su döküldü arkadaşlarım sağolsun, ışıklar muhteşem görünüyor. Tık hissi müthiş. Sağlam bir klavye dediğim gibi. Karar senin klavye full RGB. Trust gibi bir ürünü alacağıma full RGB olan bunu alırım daha iyi. Warlock almayı aklından bile geçirme 3 arkadaşım aldı almayın dedim ama aldılar ve 2 si iade etti biri hala sağlam kullanıyor. Blue veya red switch aşırı bir fark yok. Ses farkı var oda fark etmiyor çok. Kesinlikle tavsiye derim çok memnunum. :)

önerileriniz için teşşekkür ederim ilk gamepower warlock aldım fakat kendi kendine tuşlara bastığı için geri iade ettim ve biraz dağa para ekleyip trust gxt 890 cada aldım ve şuan bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı