2600 TL Intel i5 6402P GTX 960 Sistem Toplama

Hepinize teşekkür ederim ama en performanslı olanın kendi topladığım olduğunu düşünüyorum.
Teoride öyle gözükebilir, fakat değil. Şunları söyleyeyim: Ne olduğunu ben de tam olarak bilmiyorum fakat başka biri de bu işlemciyi alacaktı. Bir arkadaş ''O işlemcide akıllı önbellekleme yok'' demişti. Bir de işlemci kutusundaki ''i3'' yazısı benim garibime gitti :)Sen ne olduğunu bir araştır önbellekleme meselesini yine de. Ayrıca Anakartı B150M Bazooka yapmanız, hem sağlamlık, hem de Gaming Lan özelliğinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca anakart 2133MHz destekliyor, sizin RAM'leriniz ise 2400MHz. Ayrıca 2G devri yavaş yavaş kapanıyor, bu yüzden 4G bir ekran kartı almanız daha iyi olacaktır gibime geliyor. Eğer benim sistemime Sapphire R9 380X ekleyebilirsiniz R9 380 yerine çok daha uzun ömürlü bir sistem olur. Hem ekran kartını değiştirmek çok pahalıya mal oluyor fakat işlemciyi 1 sene sonra i5 6400 ile değiştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı