2600 TL Intel i5 6402P GTX 960 Sistem Toplama

Salih Serkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, okullar kapanınca sistem toplayacağım. Aslında ben topladım, bütçem monitör dahil 2600 TL. Topladığım sistemin eksikleri var mı? PSU kablolarının uzunluğu kasaya yeter mi?
Screenshot_2016-04-28-14-51-20.png

Arkadaşlar lütfen yardım.

Son düzenleme:
Buyur kardeşim bu sistem çok daha işe yarar.

Dosya Ekleri

• 2bucugasistem.jpg
    2bucugasistem.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 300
Son düzenleyen: Moderatör:
Msi maaşlarınızı düzenli ödüyor mu? Bu kadar belli etmeyin bi markaya çalıştığınızı
Bu anakartı seçmemin sebebi dayanıklı bileşenlere ve Gaming Lan'a sahip olması. Ayrıca sırf anakart MSI diye ben MSI fanı mı oluyorum?
Ekran kartına dikkat etmediniz sanırım. Ayrıca 2600TL bütçede 750TI, 5900RPm HDD ve o sistem için 750W PSU seçen ben miyim? Neyse yeter bu kadar gideyim de MSI'dan maaşımı alayım(!)

Buyur kardeşim bu sistem çok daha işe yarar

Bu nasıl bir sistem ya. İ3 için soğutucuya hiç bu kadar para verilirmi? 2600 TL'ye i3 6100 750Ti toplamak için insanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım. Konu sahibi arkadaş i3 önerilerinin hiçbirine kulak asma. Ekran kartını bir tık yükseltmek için işlemciyi çift çekirdeğe düşürme. Böyle yapanlar ilerde darboğaz sıkıntısı yaşarken sen paşa paşa takılmadan oyunlarını oynarsın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı