2600 TL'ye 144Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
2600TL
Benim için rekabetçi oyundan daha önemli bir şey yok diyorsan 144 Hz 1 veya 0.5 ms TN panel monitörlere bakmalısın. Bu fiyata 165 Hz zor bulunur diye demedim ama bulabilirsen o da olur.

Benim için rekabetçi oyundan daha önemli bir şey yok diyorsan 144 Hz 1 veya 0.5 ms TN panel monitörlere bakmalısın. Bu fiyata 165 Hz zor bulunur diye demedim ama bulabilirsen o da olur.

Benim için rekabetçi oyundan daha önemli bir şey yok zaten profesyonel oynamak istiyorum, 144Hz 0.5ms TN panel var mıdır bütçeme uygun aklınızda?
Şöyle bir şey buldum önerir misiniz?
Bu arada HDMI kullanacagım 0.5 ms alabilir miyim HDMI ile?

Benim için rekabetçi oyundan daha önemli bir şey yok zaten profesyonel oynamak istiyorum, 144Hz 0.5ms TN panel var mıdır bütçeme uygun aklınızda?
Şöyle bir şey buldum önerir misiniz?
Bu arada HDMI kullanacagım 0.5 ms alabilir miyim HDMI ile?
Hocam IPS'ler gerçekten 0.5 ms değil. 2 ms diye biliyorum bunları. Kesinlikle TN panel bakmanız gerekiyor. Bu fiyat aralığında 0.5 ms bulmak zor. Ben 2 tane uygun fiyatlı monitör buldum. Buyrun linkler; Viewsonic, LG.

Ama bu monitör de güzelmiş gerçekten fiyatına göre. Oyun için almıyor olsanız kesinlikle bu da alınırdı.

HDMI ile alabiliyor muyum?

Hocam IPS'ler gerçekten 0.5 ms değil. 2 ms diye biliyorum bunları. Kesinlikle TN panel bakmanız gerekiyor. Bu fiyat aralığında 0.5 ms bulmak zor. Ben 2 tane uygun fiyatlı monitör buldum. Buyurun linkler; Viewsonic, LG.

Ama bu monitör de güzelmiş gerçekten fiyatına göre. Oyun için almıyor olsanız kesinlikle bu da alınırdı.

Bilmiyorum çok arada kaldım ya.

Geri
Yukarı