27" 2K monitör tavsiyesi

7000 TL civarına 27" 2K çözünürlükte bir monitör önerebilir misiniz? Panel türüne henüz karar veremedim.

Hocam birşey soracağımda msi ile bunu arasında fark var mı biliyorum msi daha iyi ama fiyat farkı biraz fazla sizce verilir mi ürünün linki aşağıda.

Hocam birşey soracağımda msi ile bunu arasında fark var mı biliyorum msi daha iyi ama fiyat farkı biraz fazla sizce verilir mi ürünün linki aşağıda.

Verilir. Butce varsa değer aradaki farka.

Peki ViewSonic'in eksileri nelerdir? MSI'ya göre ve neden ViewSonic'i bu kadar ucuza koymuşlar diğer yerlerde 11K-12K'dı bir anda düştü.

Ghosting vs. yaşandığı belirtilmiş ViewSonic'te. Yine de 7K altına başka adamakıllı bir 2K model yok. Tercih edilebilir.

Ghosting vs. yaşandığı belirtilmiş ViewSonic'te. Yine de 7K altına başka adamakıllı bir 2K model yok. Tercih edilebilir.
Tamamdır hocam zaten bütçem varken en iyisini almak istiyorum msi monitörü beni kaç yıl idare eder 6-7 yıl boyunca monitör değiştirmek istemiyorumda.

İyi bakarsaniz modele 10+ yıl goturebilecegini düşünüyorum.
Tamamdır teşekkür ederim zaten bir ps5'te oyun oynayacağım arada sırada pc'de valorant cs ve araba oyunları oynayacağım başka birşey yapmayacağım zaten teşekkür ederim ilgi ve alaka için.

Geri
Yukarı