2K 27" monitör tavsiyesi

Hiponofiss506

Femtopat
Daha fazla  
Hangi monitörü almam konusunda çok kararsız kaldım. 3 monitör arasında kalmış bulunmaktayım.

Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi monitörü almam konusunda çok kararsız kaldım. 3 monitör arasında kalmış bulunmaktayım.

Odyssey G5 27" QHD 2K 144Hz Freesync HDR10 1000R Kavisli VA Gaming Monitör LC27G55TQBUXUF | Samsung Türkiye istersen tercihlerinin arasına bunu da ekle 3 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

Dell G2724D hepsinden daha mantikli bir secenek ve fiyat olarak da yakin.

M27Q revize edildi, su an satista olan model Rev2.0 olarak geciyor. Rev1.0 cogu alanda daha basariliydi. BGR yerine RGB piksel dizilimine gecilmesi disinda downgrade edilmis bir monitor konumuna geldi.

Dell G2724D hepsinden daha mantikli bir secenek ve fiyat olarak da yakin.

M27Q revize edildi, su an satista olan model Rev2.0 olarak geciyor. Rev1.0 cogu alanda daha basariliydi. BGR yerine RGB piksel dizilimine gecilmesi disinda downgrade edilmis bir monitor konumuna geldi.

+ olarak diger marka servislerinin olu piksel vs. gibi konularda aldiklari aksiyonlari gorunce ayni kaliteyi baska markada biraz daha uygun fiyata alabilecek bile olsam sahsen Dell tercih ederim.

Geri
Yukarı