27'-32' 2K 144 HZ 1 ms Monitör tavsiyesi (2500 TL)

Bromokriptin

Decapat
Öncelikle kasa olarak kasa olarak 5500-6000 seviyelerinde bir toplama kasa alacağım.
Monitör olarak yazdığım gibi 27-32' 2K 144 HZ 1 ms arıyorum.
Bütçe en fazla 2500 TL.

AOC31.5 CQ32g1 2K 2560x1440 144Hz HDMI DP 1MS Curved FreeSync Monitör

Bu bütçeye ve istediğim özelliklere sadece bu monitör uyuyor şimdilik. Tavsiyeleriniz var mıdır?
Büyüklük 27' olsa FHD 1920x1080 ekranda bozulma yapar mı? Yani yetersiz kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung 27 " Çerçevesiz Monitör Fiyatı - Vatan Bilgisayar Buna göz atın hocam, Kullanan bir arkadaş vardı ismini unuttum. İnstagram üzerinden fotoğrafını atmıştı Renkler inanılmaz güzeldi ve sorunsuz bir model.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Pro oyuncu değilim.Buna rağmen araştırdıkça çok takılmaya başladım sanırım detaylara.Yani kesin 144 hz ve üstü istiyorum ama pro oyuncu değilken 1 ms 4 ms benim anlayacağım derecede fark yaratır mı ? BF 5-Age of Emp 2 de-Pubg genelde oynadığım tarz oyunlar.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Pro oyuncu değilim.Buna rağmen araştırdıkça çok takılmaya başladım sanırım detaylara.Yani kesin 144 hz ve üstü istiyorum ama pro oyuncu değilken 1 ms 4 ms benim anlayacağım derecede fark yaratır mı ? BF 5-Age of Emp 2 de-Pubg genelde oynadığım tarz oyunlar.
Fark yaratmaz, Önerdiğimi alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı