2K 144 Hz 27" Monitör Tavsiyesi

Uzun zamandır araştırıyorum cidden bıktım normalde MSI Optix serisinde tam istediğim VA monitör vardı ama çok fazla olumsuz yorum okudum. Genelde çoğu zaman oyun singleplayer oyunlar oynarım arada rekabetçi oyunlarda oynarım, film dizi de izlerim. Bu sebeplerden ötürü VA panel istedim ama tam bilgim yok IPS'de olur sanırım ama TN olmasın. Garantiyle uğraşmaktan falan gerçekten nefret ediyorum. Piyasada düzgün sorunsuz ölü Piksel'siz bu özellikleri sağlayan uygun fiyatlı 1 tane bile monitör yok mudur?

Son düzenleme:
Kendi monitörümü öneririm ama genelde bağlantı şeklinden dolayı pek tercih edilmiyor sanırım.

Kendi monitörümü öneririm ama genelde bağlantı şeklinden dolayı pek tercih edilmiyor sanırım.

Valla 10 numara monitörmüş hiç aklıma gelmemişti böyle duvara bitişik yer kaplamayan bir monitör var olduğu, tam aradığım şey. Tek sorunu kavisli olmaması hiç kavisli monitör kullandın mı oyun için hangisi daha iyi ?

LG 34UC79G kullandım daha önce. Açıkçası ben sorun yaşamıyorum gayet memnunum. Ayrıca ekranı kendine rahatlıkla çekebiliyorsunuz ve bu gerçekten bir artı.

Bence kavisli alma.
.
Bence bu işini görür.
hem asus hem istediğim özellikler var hatta 165 hz ayrıca g-sync var normalde g-sync olan monitörler çok pahalı diye almak istemiyordum ama nedense bu ucuz. Vatan'da olması çok iyi orada açtırıp ölü piksel testi yaptırabilirim demi. Yazarken fark ettim stoklarda yok :) zaten olsa şaşardım

Yeni konular

Geri
Yukarı