27" FHD IPS monitör önerisi

alperennn1

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

2.monitör olarak kullanılacak, tercihen 27" FHD ve IPS bir ekran arayışı içindeyim. 24" de olabilir fakat 2. monitör olarak kullanacağımdan daha uzağa konumlandırabilirim. Nadir de olsa çevirip film vs. izlenebilir. Ana ekipman olmayacağından sorun yaşamayacağım en ucuz tavsiyelere açığım.

@GalaxySal450 önerilerini belirtir misin?

Herkese merhaba,

2.monitör olarak kullanılacak, tercihen 27" FHD ve IPS bir ekran arayışı içindeyim. 24" de olabilir fakat 2. monitör olarak kullanacağımdan daha uzağa konumlandırabilirim. Nadir de olsa çevirip film vs. izlenebilir. Ana ekipman olmayacağından sorun yaşamayacağım en ucuz tavsiyelere açığım.

@GalaxySal450 önerilerini belirtir misin?

Bu monitörü kullanıyorum 3 haftadır. Gayet güzel bir monitör. Dell servis konusunda da ilgili. Spot piksel vardı hemen değişim talebi oluşturdular.
Teşekkürler fakat ana ekranım var 1ms 144hz gereksiz olacak. güzel renk doygunluğu yeterli olacaktır.

https://www.hepsiburada.com/dell-s2...i-monitor-pm-HBC00002P9G95?magaza=Hepsiburada

Bu ürün hakkında yorumlarınız nedir?

Son düzenleme:
En ucuzdan kastınız nedir?
Kullanmayacağım özelliklere para vermek istemiyorum. Örneğin 144Hz veya 1ms olmasına gerek yok. 2.monitör olarak düşünebilirsiniz. Maximum film izlemek için kullanılacak. Dolayısıyla bunu karşılayabilecek bir monitör olması yeterli.

Kullanmayacağım özelliklere para vermek istemiyorum. Örneğin 144Hz veya 1ms olmasına gerek yok. 2.monitör olarak düşünebilirsiniz. Maximum film izlemek için kullanılacak. Dolayısıyla bunu karşılayabilecek bir monitör olması yeterli.

Renk olarak güçlü panele sahip olan MSI Optix G241V E2 Monitör bu var. Tercih edilebilir. Fakat 24 inç.

27 inç'te istediğin gibi ViewSonic VA2732-MHD Monitör bu var. Renk uzantısı iyidir.

Baktığın Dell bu iki monitöre göre daha soluk renklere sahiptir. Üzer mi? -Üzmez. Dell'i seviyorum. Markası güven veriyor.

Diğer seçenek önerilen Samsung. Günlük işler için yeterlidir. Üzmez. Konuştuğumuz modeller yerinde monitörlerdir. Bir birlerine yakın performansı ve özellikleri olan modeller.

Geri
Yukarı