27 inç 6K monitör önerisi

selim0666

Attopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600-Rx 7700xt-Asus prime A620M-K modeli- Team T-Force 16GB(2x8) 5600 MHZ-CL40 gecikme değerinde-GoodRam 1TB PX600- 5GB yazma 3.2GB okuma- DeepCool LE300-MARRS LED Soğutucu-DeepCool CC560 V2 700W 80+ Tempered Glass USB 3.0 ATX
6k 27 inç monitör önerisi. Hikayeli oyunlar oynayacağım onun için.

1080P'de 27 inch biraz pixelli görünebilir haberiniz olsun hocam.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Hocam su urunler alinmaz diye 1 milyar kez soyledik. Malzeme kalitesi olsun, panel olsun her seyi berbat. Onlari gectim ghosting ve isi ksizmasi sorunlari da mevcut fazlasiyla. Ayrica vadedilen degerleri cogu vermiyor.

Öncelikle merhaba. Arkadaş "hikayeli" oyun oynayacağını söylüyor ve bunun için güzel görüntü gerekiyor. Sizin attığınız 1080p benim attığım 2K. Ayrıca hikayeli oyun oynanacağı için ghosting gibi şeylerin pek bir önemi kalmıyor.

Öncelikle merhaba. Arkadaş "hikayeli" oyun oynayacağını söylüyor ve bunun için güzel görüntü gerekiyor. Sizin attığınız 1080p benim attığım 2K. Ayrıca hikayeli oyun oynanacağı için ghosting gibi şeylerin pek bir önemi kalmıyor.
Oncelikle evet 2K fakat, paneli kalitesiz oldugu icin tatmin etmeyecektir. Panel kalitesiz oldugu icin elimde patladi diyenler cok. AOC monitorun kalitesine asla yetisebilecek bir urun degil. Ayrica hikayeli oyun oynayacak diye kalitesiz urun almak zorunda degil. AOC gerek renk, gerek parlaklik yonelrinden one geciyor.

Kullanici yorumlarini goruyorsunuz zaten.

AOC'nin renk derinligi 10 (8 bit+FRC) bit. Digerinin ise bilgisi bile bulunmamakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı