27 Inc En İyi monitörü Almak İstiyorum

Purim

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba, başlıkta yazdığım gibi istediğim özelliklere göre piyasadaki en iyi monitörü almak istiyorum. Profesyonel oyuncu değilim. Oynadığım oyunlar genelde hikaye tabanlı güzel grafikli oyunlar bazen FPS oynadığım da oluyor. Bütçem var fiyatı sorun değil.

İstediğim özellikler:
27 Inc.
En az 144Hz. 165 ve üzeri tercihimdir.
1-2MS.
Curved.
2K çözünürlük.
VA veya IPS panel.
Kalite.

Araştırmalarım sonucu linkte bulunan monitörü beğendim ama sizlerin de fikirlerini görmek istiyorum. Yoksa bu monitörü alayım mı?

Merhaba, başlıkta yazdığım gibi istediğim özelliklere göre piyasadaki en iyi monitörü almak istiyorum. Profesyonel oyuncu değilim. Oynadığım oyunlar genelde hikaye tabanlı güzel grafikli oyunlar bazen FPS oynadığım da oluyor. Bütçem var fiyatı sorun değil.

İstediğim özellikler:
27 Inc.
1-2MS.
Curved.
2K çözünürlük.
VA veya IPS panel.
Kalite.

Araştırmalarım sonucu linkte bulunan monitörü beğendim ama sizlerin de fikirlerini görmek istiyorum. Yoksa bu monitörü alayım mı?

Özel yaptırabilirsiniz bütçe sınırsızsa.

Ben NASA teknolojisi monitör gördüm. 42.000 TL.
Fazla bir şey değil canım araba fiyatı 😀
Nasıl özel yaptırabilirim? Teknoloji firmalarına mail mi atayım? :D sadece bahsettiğim özelliklerde piyasadaki en iyi monitörü almak istiyorum.

NASA yapar hocam 😀

İstediğim özellikler:
27 Inc.
1-2MS.
Curved.
2K çözünürlük.
VA veya IPS panel.
Kalite.

Aradığınız kriterlere uygun tabi bunu başka sitelerde bakabilirsin uygun fiyatlı olanı tercih edersin.

İstediğim özellikler:
27 Inc.
1-2MS.
Curved.
2K çözünürlük.
VA veya IPS panel.
Kalite.

Bu sefer ciddi.

Monitör alırken iade sürecinde sorun çıkartmayacak yerlerden alışveriş yapın. 14 gün iade hakkı var ama bazı yerler "kurulum yapılırsa iade olmaz" gibi şeyler diyip iadeyi zorlaştırabilir. Bu konuyu önce iyi araştırın ve alacağınız yere iyi karar verin. Ölü piksel vs. bir sorun yaşarsanız diye diyorum.
Mesela amazon.com.tr kurulum da yapsan 30 gün iade hakkı tanıyor. Vatan Bilgisayar da bildiğim kadarıyla mağazada ölü piksel testi yapıyor.

Ayrıca arkadaşın önerdiği Samsung Odyssey G7 model monitör 1440p ve 240hz olmasıyla her markada bulamayacağınız türde özellikler.

Monitör alırken iade sürecinde sorun çıkartmayacak yerlerden alışveriş yapın. 14 gün iade hakkı var ama bazı yerler "kurulum yapılırsa iade olmaz" gibi şeyler deyip iadeyi zorlaştırabilir. Bu konuyu önce iyi araştırın ve alacağınız yere iyi karar verin. Ölü piksel vs. bir sorun yaşarsanız diye diyorum.
Mesela amazon.com.tr kurulum da yapsan 30 gün iade hakkı tanıyor. Vatan Bilgisayar'da bildiğim kadarıyla mağazada ölü piksel testi yapıyor.

Görüp kendinizin alması en doğru olacaktır.

Sisteminizi sormuyorum bile. böyle bir monitör alacaksanız ultra grafiklerde 100 fps hatta 2k ya hitap eden bir sisteminiz var demektir. bence monitör yeterli . bu bütçelerde dikkat etmeniz gereken markalardır. örneğin MSI bir sistem kullanıyorsanız MSI bir monitör almanızda fayda var.En azında RGB ler uyumlu çalışır. bende araştırarak yorum yapıyorum umarım yardım edebilmişimdir.

Geri
Yukarı