27 Inc En İyi monitörü Almak İstiyorum

Bu sefer ciddi.
Monitör alırken iade sürecinde sorun çıkartmayacak yerlerden alışveriş yapın. 14 gün iade hakkı var ama bazı yerler "kurulum yapılırsa iade olmaz" gibi şeyler diyip iadeyi zorlaştırabilir. Bu konuyu önce iyi araştırın ve alacağınız yere iyi karar verin. Ölü piksel vs. bir sorun yaşarsanız diye diyorum.
Mesela amazon.com.tr kurulum da yapsan 30 gün iade hakkı tanıyor. Vatan Bilgisayar da bildiğim kadarıyla mağazada ölü piksel testi yapıyor.

Ayrıca arkadaşın önerdiği Samsung Odyssey G7 model monitör 1440p ve 240hz olmasıyla her markada bulamayacağınız türde özellikler.
Görüp kendinizin alması en doğru olacaktır.
Sisteminizi sormuyorum bile. böyle bir monitör alacaksanız ultra grafiklerde 100 fps hatta 2k ya hitap eden bir sisteminiz var demektir. bence monitör yeterli . bu bütçelerde dikkat etmeniz gereken markalardır. örneğin MSI bir sistem kullanıyorsanız MSI bir monitör almanızda fayda var.En azında RGB ler uyumlu çalışır. bende araştırarak yorum yapıyorum umarım yardım edebilmişimdir.
Bütçe belirtmediğiniz sürece her türlü monitör önerilecektir. Lütfen bütçe belirtin.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim araştırmalar sonucu Samsung 27" Odyssey G7 240hz, 1ms, 2K çözünürlük, 1000R Kavis QLED HDR 600 özelliklerindeki ürünü satın aldım. Özellikleri gerçekten harikaymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı