27 inç monitör için 1080P düşük müdür?

23.8" 1080p kullanıyorum. Ekrana çok yaklaşınca pikselleri sayıyorum ve cidden çok rahatsız edici bir durum. Tabi bu mesafeyle de alakalı mesela 34" 1080p televizyonu 60Cm uzaktan monitör olarak kullandım, gayet iyiydi.

Zaten bilgisayardayken monitöre yaklaşmak biraz ahmaklık olur pixelden ziyade gözlere zararlı ben 60cmden bile uzak bakıyorum
Hocam ekran kartım 3060 Rise Of The Tomb Raider'da ayarları sana alıyorum 2K gibi görüntü veriyor. Çok memnunum. Ama CS:Go gibi içine girmem gereken yerlerde geriden bakmak zorunda kalıyorum o da var.

Aynısını kullanıyorum palaveraymış piksel olayı. Yalnız 60cm uzağında olun.
Monitörden memnunmusun uzaklık konusuna gelince kolumu uzattığım zaman monitöre parmaklarım değiyor
Hocam ekran kartım 3060 Rise Of The Tomb Raider'da ayarları sana alıyorum 2K gibi görüntü veriyor. Çok memnunum. Ama CS:Go gibi içine girmem gereken yerlerde geriden bakmak zorunda kalıyorum o da var.
Ben mmorpg oyunları oynuyorum ondan 27 almak istedim

Daha önce 27" 1080p bir monitör kullandım. Mesafeyi 24"e göre biraz daha açmam gerekti ama o zaman da büyüklük farkının çok bir önemi kalmadı. Büyük olsun diye boşa para verdik yani. :) 27" alacaksanız en az 2K çözünürlük öneririm. 1080p içinse 21,5 ile 24 arasını ideal görüyorum.

Monitörden memnunmusun uzaklık konusuna gelince kolumu uzattığım zaman monitöre parmaklarım değiyor
Hocam monitör çok tatlı kendim için her yönden tavsiye ederim almadan önce kullanıcı yorumlar ve tarafsız incelemelere bakıp alın derim forumda kullanmadan olumlu ya da olumsuz yorum yapan çok kişi olacaktır.

Ben de 240hz 27" bi monitör alacak gibiyim. Almadan önce vatana gidip monitörü deneyeceğim. Daha sonra interentten sipariş edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı