27 inç monitör için askı aparatı önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Monitör Viewsonic VX2758-2KP-MHD. Ayakları sabit olduğundan rahatça sağ, sol, yukarı, aşağı oynatabileceğim Vesa aparatı tarzında bir şey arıyorum. 2 günde sarkmasın, biraz kaliteli olsun dedim ama karar veremedim. Baktığım yerlerde hep sarkma tarzı şikayetler vardı. Fiyatlar 50-100 TL aralığındaydı. N11, Hepsiburada gibi yurtiçi yerlerden önerirseniz sevinirim.

Sağ/Sol kolay da aşağı yukarı kaydırmak istiyorsan fiyat konusunda sıkıntı olur. Aşağı yukarıdan kastın açı vermek ise ayrı.

Sarkmadan kastın nedir?
Açı vermek yeterli hocam. Çok uçuk bir şey aramıyorum. Yani monitör ağır geldiğinden aparat sarkma yapıyor, düşecek gibi diyen yorum hayli fazla. Ucuzdan pahalıya o kadar inceledim, hepsinde benzer şeyler yazıyor olumsuz yorumlarda.

Ben VX2778 için 2 yıldır bu ürünü kullanıyorum, sıkıntı çıkarmadı, ki ben tam açıp monitörü aparatın kollarına paralel hale getiriyorum. Sarkması yok baştaki birkaç derecelik sarkma ne ise sonrasında da aynı. Onu dengelemek için tablanın döner olması gerekir, o ürünler pahalı oluyor.
Bu senin kullanımın için büyük ise benim önerim gene aynı tip çatallı olsun yani 2 bar arasında 3. bar olsun. Diğer türlü bire bir mafsallılar sarkmaya daha yatkın olur, en azından ucuz ürünlerde.

Son düzenleme:

Ben VX2778 için 2 yıldır bu ürünü kullanıyorum, sıkıntı çıkarmadı, ki ben tam açıp monitörü aparatın kollarına paralel hale getiriyorum. Sarkması yok baştaki birkaç derecelik sarkma ne ise sonrasında da aynı. Onu dengelemek için tablanın döner olması gerekir, o ürünler pahalı oluyor.
Bu senin kullanımın için büyük ise benim önerim gene aynı tip çatallı olsun yani 2 bar arasında 3. bar olsun. Diğer türlü bire bir mafsallılar sarkmaya daha yatkın olur, en azından ucuz ürünlerde.
Anladım hocam. Bunu alayım o zaman. Çok teşekkürler ilginiz için.

Biraz hortlatıyorum gibi olucak ama azıcık aşağı ya da yukarı bakabiliyor mu?

Geri
Yukarı