27 inc monitörde 1080P kötü mü?

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağınız monitörün aşırı pahalı olduğunu belirtmek isterim. O fiyata çok çok daha iyileri var, Rog Strix'e para veriyorsunuz.

1080p 27" de genelde pikseller sayılır ve rahatsız eder evet, ama bu bakma mesafeniz ile ilgilidir.

Eğer uzak bir mesafeden bakıyor iseniz (En az 60-65cm öneririm) sıkıntı olmayacaktır.

Alacağınız monitörün aşırı pahalı olduğunu belirtmek isterim. O fiyata çok çok daha iyileri var, ROG STRIX'e para veriyorsunuz.

1080P 27" de genelde pikseller sayılır ve rahatsız eder evet, ama bu bakma mesafeniz ile ilgilidir.

Eğer uzak bir mesafeden bakıyor iseniz (en az 60-65cm öneririm) sıkıntı olmayacaktır.

Biliyorum pahalı ama yurt dışından getireceğim monitörü bende bunu istedim.

2 ay Lenovo'nun 27 inç 1080p monitörünü kullanmıştım. Mesela CS:GO oynarken oyuna fokuslandığımda çok hafif gözüküyordu. Beni aşırı rahatsız etmiyordu. Sırf darboğaz yaşıyordum diye 27'' 2K aldım yoksa 1080p'de darboğaz yapmayacak bir sistemim olsaydı 27'' 1080p ile devam ederdim. Ama yine de şöyle ki 27 inç ekranda 2K, 24 inç ekranda da 1080p kullanmak daha mantıklıdır. Daha keskin görüntü olur. Attığınız monitör o fiyatı haketmiyor. O fiyata çok rahat 27 inç 2K monitör alırsınız.

Son düzenleme:
Mükemmel Fiyat
Başka önereceğiniz varmı
2 Ay Lenovo'nun 27 inç 1080P monitörünü kullanmıştım. Mesela CS:GO oynarken oyuna fokuslandığımda çok hafif gözüküyordu. Beni aşırı rahatsız etmiyordu. Sırf darboğaz yaşıyordum diye 27" 2K aldım yoksa 1080P'de darboğaz yapmayacak bir sistemim olsaydı 27" 1080P ile devam ederdim. Ama yine de şöyle ki 27 inç ekranda 2K, 24 inç ekranda da 1080P kullanmak daha mantıklıdır. Daha keskin görüntü olur.

24 inc küçük gibi geliyor bana peki darboğaz olaylarını pek bilmiyorum 1660 Ti'da olur mu?

Geri
Yukarı