27 inç oyun için önerilir mi?

Fodenist

Hectopat
Şu anki monitörüm 27 inç ve hiçbir problemini görmedim. Ama 240 Hz monitör alacağım ve 27 inçler pahalı.
Sizce 75 Hz 27 inç monitörden 24 inçe geçilmeli mi?
Ve FPS oyunları için 27 inç mi daha iyi 24 inç mi?
Monitör ile benim aramda kolum kadar mesafe var. 24 inç küçük mü gelir?

27'den sonra 24 biraz küçük gelecektir 144Hz 27 alın 240Hz'den 144'e geçmek size 144Hz'den 75Hz e geçmek gibi bir şey hissettirmez.

Şu anki monitörüm 27 inç ve hiçbir problemini görmedim. Ama 240 Hz monitör alacağım ve 27 inçler pahalı.
Sizce 75 Hz 27 inç monitörden 24 inçe geçilmeli mi?
Ve FPS oyunları için 27 inç mi daha iyi 24 inç mi?
Monitör ile benim aramda kolum kadar mesafe var. 24 inç küçük mü gelir?

24 inç küçük değil fakat siz 27'den geçtiğiniz için küçük gelecektir. 240Hz için değer ama.

Küçük ekrandan büyüğe geçmekte söz konusu ölçüler için problem olmuyor. Büyükten küçüğe geçince bu ne be böyle diyosun. Bende böyle oldu.

Ben 24 kullanıyorum. Bana göre çok güzel. Bir büyüğü üst kat komşumda var. 27 inç o da ama 60 Hz onunkisi. Benimkisi 144Hz. 24 kullanmanı tercih ederim. Göze daha iyi geliyor. (bence)

Ne tür oyun olduğunu da söyleseniz sorun olmaz aslında. Crysis mı oynuyorsun CS mı oynuyorsunuz nerden bilelim?

27 inç monitör kullanan daha altında rahat edemez diye düşünüyorum. Dizüstü bilgisayarım 21 inç monitöre bağlı, derslere girmek için kameraasından dolayı onu kullanıyorum. Bazen kameramı açmadan 27 inç monitörümün olduğu bilgisayardan bağlanıyorum derslere. 27 inç olduğu zaman daha rahat oluyor.

27 inç kullanan biri olarak bu kadar büyük ekranın çok da gerekli olmadığını düşünüyorum. 21.5 inç küçük geliyordu ama 24 inç ideal bir büyüklük bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı