27 inç oyuncu IPS monitör tavsiyesi

Ghost0628

Hectopat
Arkadaşlar kıymetli üyeler merhaba, arkadaşa monitör bakıyoruz. Kriterlerimiz şöyle:
En az 144Hz yenileme ve düşük ms.
En az 1080p.
En az 27inç.
IPS olmazsa olmaz.
Fiyat ise mümkün olduğunca en uygunu. Kaliteli, kronik sorunu olmayan monitör önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Merhaba. Sadece kişisel tavsiyemi vermek isterim. Daha önce 27" 1080p monitör kullanmış biri olarak bence 27" için en az 2K çözünürlük düşünün. 1080p bana biraz düşük gelmişti, bu yüzden masayı eni daha geniş olanla değiştirip monitörü biraz uzağa koymak zorunda kalmıştım.

2k olunca fiyatlar çok yükseliyor hocam bütçem kaldırmıyor, 2k olursa bu sefer diğer özelliklerden kısmak zorunda kalıyorum. 2k olup bahsettiğim özelliklere sahipse fiyatı uygunsa düşünebilirim tabi ki.

2k olunca fiyatlar çok yükseliyor hocam bütçem kaldırmıyor, 2k olursa bu sefer diğer özelliklerden kısmak zorunda kalıyorum. 2k olup bahsettiğim özelliklere sahipse fiyatı uygunsa düşünebilirim tabi ki.

Hocam bütçenizi bilmiyoruz. Ama dediğim gibi bir durum söz konusu. Ben olsam 1080p alacaksam 24"ten küçük olmasına, eğer 27" alacaksam en az 1440p olmasına dikkat ederdim.

Geri
Yukarı