27 inch 1080p monitör tavsiyesi

bkralc

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir monitör düşünüyorum PUBG oynayacağım. Bazıları 27 inch için 1080p çok düşük diyorlar. Ne önerirsiniz bu konuda?

27'' monitörde 1080P çözünürlük biraz düşük kalıyor. 24'' üzerine çıkmamak görüntü kalitesi açısından iyi olur. Büyük monitör ve düşük çözünürlük özellikle yakın mesafede tatmin etmiyor. En iyisi çevredeki teknoloji mağazalarını ziyaret edip, oynayacağın mesafeden durumu gözlemen olur.

Kullandığım monitörü önereceğim samsung 24” cruved cf serisi bi monitör 75 hz freesync özelliği var 75 hz freesync ile çalışıyor gayet net tepki süresi 4 snden freesync ile ( nasıl oluyor bilmiyorum) 1ms e düşüyor

Kullandığım monitörü önereceğim samsung 24” cruved cf serisi bi monitör 75 hz freesync özelliği var 75 hz freesync ile çalışıyor gayet net tepki süresi 4 snden freesync ile ( nasıl oluyor bilmiyorum) 1ms e düşüyor
Link atar mısın ? Oyun için alıyorum. Performans nasıldır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı