27 inch 144Hz 1ms Curved Monitör Önerisi

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Sizden monitör önerisi rica ediyorum bütçem 2.500 TL.

27", 144 Hz, 1ms ve curved ekran olmasını rica ediyorum.

Şimdiden hepinize teşekkürler :)

MSI Optix MAG271CR 27 Güzel bir ürün. Fakat ölü pixel çıkabiliyormuş ve MSİ 4 pixelden fazla olmadığı sürece kabul etmiyormuş iadeleri. Eğer bunu dert etmeyecekseniz Fiyat ve Performans olarak tercih edilebilir.

AOC 27" 144Hz 1Ms Curved Monitör

Bu ürünün 24" olanı var bende. Gayet memnunum öneririm.
Teşekkür ederim bakıcam :)

MSI Optix MAG271CR 27 Güzel bir ürün. Fakat ölü pixel çıkabiliyormuş ve MSİ 4 pixelden fazla olmadığı sürece kabul etmiyormuş iadeleri. Eğer bunu dert etmeyecekseniz Fiyat ve Performans olarak tercih edilebilir.
Bende bunu düşünüyodum ama genede tavsiyelerinizi almak istedim teşekkür ederim hocam :)

27 " fazla büyük değil mi? Ben 24 " kullanıyorum, o bile baya büyük geliyor bana.
24 '' bana ufak gelmeye başladı curved ekran ama 27 benim işimi görücek sanırım :)

İndirimleri takip ederek MAG27CQ modeline bakabilirsiniz 2300 TL ye zamanında denk getirip almıştım muazzam bir monitör.
Ürünün stoğu yok mağlesef 2k monitör sanırım çok güzel bir ürün ama stoğa gelir mi onuda bilemiyorum :)

bu 2 monitör arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar sizce hangisini almalıyım.
yardım edebilecek biri var mı acaba ?

bu fiyata bu ürünü almalımıyım yardımınıza ihtiyacım var ürün hakkında çok bilgim olmadığı için sormak istedim size ?

Son düzenleme:
Sizin gibi aynı ikilemde kalmıştım bende üstelik aynı monitörlerde :)

Bu ürünü tercih ettim ben, 6 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Samsung panel üreticisi de olduğu için tercih nedenim olmuştu. Ölü pixel gibi bir durumla da karşılaşmadım hiç. Şuan yanına aynısından 2 tane daha alıp toplam 3 tane yapasım bile var :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı