27 inch 144Hz 1ms MSI Monitör Alınır mı?

1080p ve 27" için bu paraları harcamak hiç mantıklı değil.
144Hz 2K kullanım zevkinizi çok arttırır, hem de geleceğe yatırım yapmış olursunuz.
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi..

1080p ve 27" için bu paraları harcamak hiç mantıklı değil.
144Hz 2K kullanım zevkinizi çok arttırır, hem de geleceğe yatırım yapmış olursunuz.
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi..

Yükseltmeyi çözünürlükte yapmak daha doğru olur, AOC 27 2K ları da muhakkak inceleyin.
Anladım hocam sağolun biraz araştırayım ben

27 inç 1080p ekranda düzgün bir görüntü için en az 107 cm kadar uzak bir mesafeden bakmanız gerekiyor. Eğer o şekilde kullanacaksanız alabilirsiniz ama daha yakından bakacak olup da 27 inç ekran istiyorsanız en az 2K monitör almanızı tavsiye ederim.

27 inç 1080p ekranda düzgün bir görüntü için en az 107 cm kadar uzak bir mesafeden bakmanız gerekiyor. Eğer o şekilde kullanacaksanız alabilirsiniz ama daha yakından bakacak olup da 27 inç ekran istiyorsanız en az 2K monitör almanızı tavsiye ederim.
teşekkür ederim hocam önerdiğiniz monitör var mı ?

AOC AGON 2K 27" 144Hz 1ms AGON ların çok güzel özellikleri var. ASUS tan sonra vay be demiştim.

Fiyat seçenekleri:
liste
sağolasın hocam :)

Almış bulunmaktayım indirimde teşekkür ederim hepinize :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı