27 inch monitör için ekran kartı nasıl olmalı?

Spykee

Centipat
Yeni bir sistem topluyorum, ekran kartım muhtemelen 2060 olacak 27 inch ekran kullanmak istiyorum. 2060 27 inch için uygun mu ve monitörün çözünügürlüğü nasıl olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir sistem topluyorum, ekran kartım muhtemelen 2060 olacak 27 inch ekran kullanmak istiyorum. 2060 27 inch için uygun mu ve monitörün çözünügürlüğü nasıl olmalı?
Ekran kartının monitörün büyüklüğüyle alakası olmadığını düşünüyorum. GTX 970 ekran kartımda 27 inç ekran kullanıyorum. Herhangi bir problem yok.

Size kalmış. Tavsiyem 2K bir monitör almanız.1080p almayı düşünüyorsanız ve monitörü yakın kullanıyorsanız pikselleri sayarsınız.

Ekran kartıyla ekran boyutunun alakası yok. Ne için alacağın önemli burada oyun için alıyorsan 24 inç, dizi film için alıyorsan 27 inç.

Ekran kartlarının büyüklükten çok çözünürlük ile alakası vardır. Onun için 27" ya da 35" olması sizi engellemez. 4K, 2K gibi değerler sizi etkiler. Full HD (1080p) bir monitör iyi gidecektir.

Problem yok size kalmış monitör önerisi isterseniz
Alabilirseniz
Yukardakini alamazsanız bunu alabilirsiniz
Bunu da alamazsanız
Bunu alabilirsiniz

Geri
Yukarı