27 inch monitör ne kadar çözünürlüğe sahip olmalı?

27 inç alacaksanız 2k (1440p) almak zaten en mantıklısı olacaktır. Ama sistem özellikleriniz 2k oyunlar oynatır mı bilemem.

Ben genellikle FPS oyunları oynadığım için 24inç (1080p) +240HZ monitörler daha cazip geliyor.

1080p 27” MSI monitör, bendeki 24”e göre biraz daha keskin gibi gelmişti gözüme. 27” te 1080p önerilmemesinin sebebi bu mu?

Hocam FPS oyunlarında 27" denediniz mi? Büyük geliyor mu?
İnternet kafelerde denedim egoist anlamda söylemiyorum ama geçekten fps oyunlarında iyiyimdir. 27 inç büyük değil, devasa geliyor. Hiç oynayamıyorum gerçekten gereksiz büyük. FPS oyunları için bence minimum 23.8inç en fazla 24.5inç olmalı.

FPS ağırlıklı oyuncuysanız kesinlikle +27inç önermem.

27 inç, 1080p monitör kullanıyorum ve pikselleşme, kötü görüntü tarzı bir şeye şahitlik etmedim. FPS oyunlarında (örn. valorant) biraz büyük gelebiliyor ama benim gibi hikayeli oyunlar oynayan birisi için 27 inç çok çok güzel.

İnternet kafelerde denedim egoist anlamda söylemiyorum ama geçekten fps oyunlarında iyiyimdir. 27 inç büyük değil, devasa geliyor. Hiç oynayamıyorum gerçekten gereksiz büyük. FPS oyunları için bence minimum 23.8inç en fazla 24.5inç olmalı.

FPS ağırlıklı oyuncuysanız kesinlikle +27inç önermem.
Hocam peki 144 hz 240 hz arasında fark edilecek kadar fark var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı