27 inch monitör Önerisi

Garfield™

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Uyku Gurmesi
Emlak ofisimde sabah 09:00-18:00 PC başındayım, Samsung marka 27" bir ekranım var lakin sanırım eski nesil, değişmeyi yenilemeyi düşünüyorum. Bütçe olarak çok uçuk en üst düzey uçmaya gerek yok, orta seviye kaliteli bir ürün işimi görecektir.

Bu ürün 144hz + ıps, hz ekran tazeleme yenileme hızı/oranı oluyor sanıyorum, buda direkt göze etki eden bir durum?
Direkt etmesede evet eder. Mesela benim bilgisayarım ilk geldiğinde 60Hz'di. Direk anladım ve 165Hz çektim. Mükemmel oldu.
120hz-60hz-goruntuler-arasinda-ne-fark-var.png

Bu resim ile,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinizi görecektir. Ama oyun oynamayacağınız için çok bir önemi yok. Ve önerdiğim monitörler tam ortada gibi. 75Hz.

Direkt etmesede evet eder. Mesela benim bilgisayarım ilk geldiğinde 60Hz'di. Direk anladım ve 165Hz çektim. Mükemmel oldu.
Eki Görüntüle 783599
Bu resim ile,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinizi görecektir. Ama oyun oynamayacağınız için çok bir önemi yok. Ve önerdiğim monitörler tam ortada gibi. 75Hz.

75Hz ile 144Hz arasında buradan bakıldığında 2 kat fark var, bunun ne kadarı bize yansır bilmiyorum ama bazen sabah 9 dan akşam 6 ya kadar ekrana bakıyorum. Oyun oynamıyorum ama ya PC de ya da Net'te oluyorum sürekli.

75Hz ile 144Hz arasında buradan bakıldığında 2 kat fark var, bunun ne kadarı bize yansır bilmiyorum ama bazen sabah 9 dan akşam 6 ya kadar ekrana bakıyorum. Oyun oynamıyorum ama ya PC de ya da Net'te oluyorum sürekli.
Hocam dert etmeyin. Sizin baktığınız marka çok iyi marka. Hem yorumlara da bakarak alabilirsiniz.
İçiniz sinmezse;Bu cidden çok iyi (düzelttim)kullananlar söylüyor.
Edit: Yanlış önermişim. Doğru olan bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı