27" monitör çok mu büyük?

Yıllardır 17" monitör kullanıyorum. İlerde bir yükseltme yaparsam 27" çok mu büyük gelir?
Single Player oyunlarda 27" monitör ile oyunun içine gömülüyorum ama fps oyunlarında canımı görmek için iyice gözümü çevirmem gerekiyor derken headshot'ı yemiş oluyorum buna göre de seçebilirsin. 😃😃

27 inç aslında daha iyi olur bence FOV açısından. Özellikle sürüş simülasyonu düşünüyorsanız. Öteki türlü de ekranı gözünüzden daha uzağa konumlandırırsınız olur biter. Video hakkında zaten bahsetmeme gerek yok. Gelişmiş ülkelerde 24 inç alınmıyor artık. 27 üstü alırsanız bence dediğim gibi uzaklığını ayarlayarak da halledebilirsiniz en kötü büyüklük sorununu, bütçeniz varsa bana daha mantıklı gibi geliyor.

Hep öyle olur zaten. Benim de 28 Inc başta gözüme büyük geliyordu birkaç güne alıştım şimdi diyorum ki keşke 32 Inc tercih etseydim. 32. tercih etsem bu seferde gözüm daha da büyük bir monitör arayacaktı belli bir zaman sonra bu böyle sürer gider. :D.

Hocam ilanından mesaj atamıyorumdum buradan atayım dedim kusura bakma PS4 hala satılıkmı acaba ve fiyatı nedir?

32" TV ile kullanıyorum.

Arkadaşlar çok büyük diyen olmuş ama, ben kendimden örnek veriyorum, benim işim ortadaki crosshair. Sağda solda değil. Zaten oyunda adamın nereden çıkabileceğini bilerek giriyorum bölgeye.

Ama 24" olması daha iyi. 27" büyük.

Hocam ilanından mesaj atamıyorumdum buradan atayım dedim kusura bakma PS4 hala satılıkmı acaba ve fiyatı nedir?
Evet safılık halen. Yanında 4 kutulu oyun ile birlikte 3600 lira düşünüyorum. Ana hesabım içerisinde yer alan oyunları da ilana yazdım ilgilenen olursa diye ama bu fiyata dahil değil PSN hesabım.

Bu arada neden yazamıyorsunuz acaba mesajlar mı kapalı ilanda bir sıkıntı mı var ? Yoksa ilanı mı bulamadınız ? Linkini paylaşayım.

Herkese Merhaba,
Bende 17inchten 24 veya 27inche geçeceğim. Oyun için değil. 27 inch 1080p piksellenme falan olur diyorlar. Ne kadar doğrudur acaba.

Geri
Yukarı