27" Samsung 240Hz C27RG5 Curved ekran alınır mı?

jesteko27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 27" 240Hz C27rg5 ekranı aldım, daha önce hep 60Hz ekran kullandım. ilk deyimim olacak ama elime gelmedi daha ürün ve ülkemizde hiç kullanan, incelemesini yapan yok. kullanan arkadaşlar, bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirme yapar mısınız?

Dosya Ekleri

• 0018713_samsung-27-crg5-4-ms-240-hz-full-hd-hdmi-g-sync-kavisli-gaming-monitor.jpeg
    0018713_samsung-27-crg5-4-ms-240-hz-full-hd-hdmi-g-sync-kavisli-gaming-monitor.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 66
  • 0018707_samsung-27-crg5-4-ms-240-hz-full-hd-hdmi-g-sync-kavisli-gaming-monitor.jpeg
    0018707_samsung-27-crg5-4-ms-240-hz-full-hd-hdmi-g-sync-kavisli-gaming-monitor.jpeg
    132,6 KB · Görüntüleme: 101
Monitörler konusunda fazla bilgim yok ancak kaliteli bir monitöre benziyor. TN panel yerine daha yeni olan VA panel kullanıyor. Tasarımı güzel, markası bilindik. Ben alınabilir olduğunu düşünüyorum ancak dediğim gibi monitörler konusunda uzman değilim. Bence başkalarının tavsiyesini de bekleyin.

Güzel monitör. 27'' FHD olmasını kafana takma. Genelde görüntü dağılır, pikselleşme olur vesaire yazıyorlar. Dibine girmediğin sürece hiç rahatsızlık veren bir şey yok. Ben de 27'' FHD kullanıyorum gayet memnunum. 4ms olması da çok fark yaratacak bir şey değil. 240hz olması çok iyi ama 240fps verebilecek PC vardır umarım. Bir tek parlaklık oranı biraz düşük ama ekrana direk parlak ışık vurmadığı sürece bir sıkıntı olmaz. Hayırlı olsun.

Güzel monitör. 27" FHD olmasını kafana takma. Genelde görüntü dağılır, pikselleşme olur vesaire yazıyorlar. Dibine girmediğin sürece hiç rahatsızlık veren bir şey yok. Ben de 27" FHD kullanıyorum gayet memnunum. 4ms olması da çok fark yaratacak bir şey değil. 240Hz olması çok iyi ama 240FPS verebilecek PC vardır umarım. Bir tek parlaklık oranı biraz düşük ama ekrana direk parlak ışık vurmadığı sürece bir sıkıntı olmaz. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam.
HDMI 2.0 destekliyor ve 240Hz olduğu yazılmış. Display Port mevcut bu yüzden ekran kartında var mı emin ol. HDMI 2.0 ile en fazla 120 Hz destekliyor.

Display Port mevcut hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı