27" ve üzeri 144 HZ 2K Monitör Tavsiyesi VA/IPS

kralkorkmaz2001

Hectopat
Daha fazla  
Monitör alacağım fakat VA ve IPS panel arasında kaldım. Tercihim bu özelliklerde en uygun fiyatlı monitörü seçmek kısacası fiyat performans arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

@Technolock Orda şunu demek istedim o kadar çıkmak istemiyordum fakat 2k olmasını istediğim için çıkacağım tam olarak bir bütçem yok başlıktaki özelliklere sahip en iyi F/P ürününü arıyorum aynı zamanda en uygun fiyat olanı.
TN paneller de biraz daha alternatif var fakat VA ve IPS ler biraz daha pahalı oluyor. Bu monitörden genel anlamda memnunlar fakat kişisel zevkim IPS panel dışında kullanamıyorum ama siz VA da sorun olmadığını söylediğiniz için kullanabilirsiniz. Kur giderek artmaya devam ediyor maalesef çok F/P bir ürün bulmak zor iken bu aralar daha da zor.

Dostum senin bütçeye en yakın 2k monitör bu görünüyor şimdilik. Ama bütçeyi artırıp indirime de denk gelirsen daha iyilerini bulabilirsin tabi.

Dostum senin bütçeye en yakın 2k monitör bu görünüyor şimdilik. Ama bütçeyi artırıp indirime de denk gelirsen daha iyilerini bulabilirsin tabi.
Ooo çok güzel bu fiyat baya iyi teşekkür ederim düşüneceğim bunu tek eksi yanı 4 ms.

@BerzerkFrost Msi için color banding ve ölü piksel ile ilgili çok şikayet var bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.
Evet kendi monitörümde 3 adet ölü piksel 2 3 ayda çıktı fakat garantiye gönderdim paneli değiştirildi şuan sıkıntı yok color banding yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı