27 yaşında KYK'da kalmak sorun yaşatır mı?

emreyanar35

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bu sene içimde kalan mühendislik bölümü için hazırlanıyorum. Eğer kazanırsam ikinci öğretim okucam başka şehirde ama tabii yaşım biraz büyük 27 yaşındayım. İkinci öğretim okurken bir yandan ön lisans mezunuyum o diplomam üzerine gündüzleri çalışıp akşamları okula gideceğim fakat yaşımdan dolayı KYK çıkma olasılığı azalıyor mu ya da KYK çıksa bile yurtta insanlar beni yadırgar mı dayı ne işi var burada diye? Düşüncelerinizi merak ediyorum 😁

Çıkma ihtimali aynı sıkıntı olmaz insanlarda bir gün garipser ikinci gün umursamaz. Bu arada 28 yaşınız dolunca askere gitmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuzdur herhalde(alakasız bilgi) ?

Kim niye yadırgasın ki? Benim bölümde de 2. üniversitesini okuyandan 55 yaşındaki adama kadar bir çok tip var. Herkesin kendince bir hayat hikayesi var. En fazla bir iki sohbete unutulur. Bak üstad ne demiş :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onlar garipsemez ama siz 18 19 yaşlarında elemanların muhabbetleri yüzünden kafayı yiyebilirsiniz. Özellikle sağlam deliler çıkabiliyor.

Eğitim devam etse bile mi?
Evet. Lisans eğitiminin sınırı 28. Yüksek lisans yapıyor olsaydı 32 yaşının sonuna kadar hakkı oluyordu.

Geri
Yukarı