27 yaşında KYK'da kalmak sorun yaşatır mı?

İş bulabilirseniz ve bedelli yapacaksınız bence öyle yapmak en mantıklısı lakin çoğu işyeri askerliğini yapmış kişi istiyor.
Hocam konu dışına çıkıyorum ama bilgilenmek için soruyorum. Bedelli askerlik yapmaya değer mi? Askerliğin insanı olgunlaştığını ve o arkadaş ortamının iyi olduğunu duydum. Bedelli yapmak 5-6 ay bedava çalışmaya değer mi?

Hocam konu dışına çıkıyorum ama bilgilenmek için soruyorum. Bedelli askerlik yapmaya değer mi? Askerliğin insanı olgunlaştığını ve o arkadaş ortamının iyi olduğunu duydum. Bedelli yapmak 5-6 ay bedava çalışmaya değer mi?
Eğer düzenli işin varsa ve bedelliye gerçeğin parayı rahat bir şekilde çıkartabiliyorsan 5 ayda bedelli gidip gelmek daha mantıklı diye düşünüyorum

Askerden soğutmak suç olduğu için bir şey yazmıyorum ama aklı olan bedeli yapar.

Bizim yurtta da birkaç kişi çarptı gözüme, yaşları vardı bayağı ama 5-10 dakika sonra unuttum. Çünkü herkesin farklı hayatı var. Ben de 25 yaşındayken yurtta kalmaya devam edeceğim mesela :)

Geri
Yukarı