270-300 TL arası mekanik klavye tavsiyesi

Gamepower Ogre RGB. Tabii bu fiyata konfordan biraz ödün vererek Cooler Master, Logitech gibi daha kaliteli markalar da tercih edilebilir.
Şu da çok iyi bir ürün fiyatına göre; ✔️ORJİNAL MOTOSPEED CK95 BLUE SWITCH FULL MEKANİK KLAVYE Fiyatları ve Özellikleri

Gamepower Ogre RGB. Tabii bu fiyata konfordan biraz ödün vererek Cooler Master, Logitech gibi daha kaliteli markalar da tercih edilebilir.
Şu da çok iyi bir ürün fiyatına göre; ✔️ORJİNAL MOTOSPEED CK95 BLUE SWITCH FULL MEKANİK KLAVYE Fiyatları ve Özellikleri
Cooler Master MK 110 Mekanik değil.

Hacı şimdi sence hangisi alayım? Ben coole Master'i eledim. Motospeed ve Gamepower Ogre'de takıldım sence hangisi?

Sen bilirsin hocam, bence fiyat performans ve kalite olarak Motospeed daha iyi. Bilek desteği olsun diyorsan ve beni 2-3 yıl idare etsin diyorsan Gamepower Ogre al. Bu arada Motospeed klavyeden son 2 adet kalmış. Elini çabuk tut derim.

Cooler Master MK 110 mekanik değil.

Mekanik olduğunu iddia etmedim zaten. Üstünde mekanik yazıyor, bazı yerlerde mekanik hisli yazıyor. Biraz karmaşık. Arkadaş elemiş zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı