270 TL kasa fanı önerisi

Batuhanns

Hectopat
Daha fazla  
Kasamda şu an 1 tane hava akışı sağlayan ve 1 tane de egzoz fanı var. Yaklaşık 1 yıldır böyle kullanıyorum. Artık kasa fanı almanın vakti geldi diye düşünüyorum. Kasam için 4 tane RGB'li kumandayla kontrol edilebilen ve en önemlisi ses çıkarmayan fanlara ihtiyacım var. Gerçekten hava akışı iyi olan uzun süre dayanabilecek ve dediğim gibi çok ses çıkarmayan fan önerir misiniz?
Kasam: MB520.
Kasamın üst bölgesinde ızgara yeri yok bu arada.
120mm, bütçe 250-270.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasamda şu an 1 tane hava akışı sağlayan ve 1 tane de egzoz fanı var. Yaklaşık 1 yıldır böyle kullanıyorum. Artık kasa fanı almanın vakti geldi diye düşünüyorum. Kasam için 4 tane RGB'li kumandayla kontrol edilebilen ve en önemlisi ses çıkarmayan fanlara ihtiyacım var. Gerçekten hava akışı iyi olan uzun süre dayanabilecek ve dediğim gibi çok ses çıkarmayan fan önerir misiniz?
Kasam: MB520.
Kasamın üst bölgesinde ızgara yeri yok bu arada.
120mm, bütçe 250-270.
Alabileceğin en sessiz ve en çok cfm değerine sahip fan 14cm ama 12cm yuvaya uyuyor.

Alabileceğin en sessiz ve en çok CFM değerine sahip fan 14cm ama 12cm yuvaya uyuyor.

Tek fan olmasına rağmen çok pahalı geldi bana ama gerçekten sessizmiş. RGB'li olsa benim için daha iyi olur teşekkürler.

Geri
Yukarı