270 TL kulak içi kulaklık önerisi

fixit

Kilopat
Müzik dinlemek için kullanılacak kulak içi kulaklık arıyorum. Ergonomi ve rahatlık önemli kulağa iyi oturmalı ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermemeli. Aslında kulaküstü kulaklık kullanıyorum ancak bazen dinlediğim türe göre alt tonlar çok sert geliyor ve bu yüzden net hissedemiyorum. Kulak içi kulaklık kulak zarına daha yakın ve kulakta oluşturacağı basınç daha yüksek olacağı için geçmeyi düşünüyorum. Bu yüzden kulaklığın özellikle alt tonlarda yani bass seslerde sert ve kısa değilde daha derin ve yumuşak karakteristlikte olması en önemli önceliğimdir. Kablolu olması tercihimdir. Müzikler genel olarak her tarzda dinlenilecek ancak dediğim gibi bu kulaklıkla daha çok new school rap ve elektronik (basit hat ve sub bass dizilimleri fazla olan yeni nesil trap soundlar mesela) tarzda olacağı için bass sesler çok önemli, tabi bu diğer tonları etkileyecek ancak tamamını da yok etmesine gerek yok :)

Not: Ses yalıtımı da önemli sonuçta yanımızdakine rahatsız etmeyi istemeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony Kulakiçi Kulaklık Siyah MDR XB50AP
Bunu önerebilirim. Yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum memnunum. Bass olarak gerçekten başarılı, sesi pıt pıt vurgu olarak değilde basınç olarak hissedebiliyorsun. Aradığın fiyatta belki daha iyisi olabilir ama bu da aklında bulunsun.

Son düzenleme:
Sennheiser CX2.00 street II kullandım 2 sene boyunca çok hırpaladım bana mısın demedi ama en sonumda abi yeter benden bu kadar dedi çok memnun kaldım gerek tizleri gerek mid sesleri çok iyiydi bass daha çok derin vuruyordu üstüne CX1.00 aldım o da aynı şekil 1 sene beni çok memnun etti sonuç olarak Kulak içi olarak bu fiyatlarda CX1.00 veya CX275s olur pişman olmazsın kesinlikle

Sony Kulakiçi Kulaklık Siyah MDR XB50AP
Bunu önerebilirim. Yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum memnunum. Bass olarak gerçekten başarılı, sesi pıt pıt vurgu olarak değilde basınç olarak hissedebiliyorsun. Aradığın fiyatta belki daha iyisi olabilir ama bu da aklında bulunsun.
Sennheiser CX2.00 street II kullandım 2 sene boyunca çok hırpaladım bana mısın demedi ama en sonumda abi yeter benden bu kadar dedi çok memnun kaldım gerek tizleri gerek mid sesleri çok iyiydi bass daha çok derin vuruyordu üstüne CX1.00 aldım o da aynı şekil 1 sene beni çok memnun etti sonuç olarak Kulak içi olarak bu fiyatlarda CX1.00 veya CX275s olur pişman olmazsın kesinlikle
Öneriler için teşekkür ederim. Araştırmalarım sonucu bütçemin kaliteli bir kulaklık için nispeten düşük olduğu sonucuna vardım. Sonuçta paramızın değeri düşük olduğu için 300 tl olsa bile 57$ yapıyor bu da giriş seviyesi modeller demek. Onun için büyük ölçekli global firmaların ürünlerine artı olarak marka değerlerine de para vermek yerine daha çok f/p oranı yüksek çin menşeli ürünleri düşünüyorum zaten çoğunluklada onlar önerildi. Çok kaliteli ürünleri var. Gerçek anlamda iyi değerler sunuyorlar ve kullanıcı yorumlarıda gayet iyi. Bu ve buna yakın bütçelerde aliexpress vb. siteler üzerinden bu tip bir seçim yapmak çok daha mantıklı geldi ve büyük ihtimal böyle bir seçim yapacağım.
Örneğin şunları şuraya bırakayım bende, gerçekten bu modeller çok önerildiler. Başkalarıda bu konu hakkında araştırma yaparken eğer buraya uğrarlarsa bir fikir verir kendilerine.

Revonext QT2s:
RevoNext-QT2S-In-Ear-Earphone-Dual-Driver-Metal-Stereo-Music-Earbuds-Wired-Earphone-Noise-Isol...jpg

BQEYZ KC2:
BQEYZ-KC2-2BA-2DD-Hybrid-Drive-Metal-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone.jpg...jpg

TFZ T2 Galaxy:
images.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı