2700-2800 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Arkadaş inatla GTX 960 istiyor. Tüm sistemleri önerdim RX 470 falan arkadaş illede GTX 960 dedi. Anlamış değilim.
Aynen hocam okudum cevap yazmak için giriş yaptım hata yapıyorlar RX serisi alınabilecek en iyi f/p ürünlerindendir. Ve çok iyi bir performans sunuyor eğer 960 fikrinden vazgeçerse sistemi daha uzun sure kullanabilir.

Arkadaşlar AMD ekran karını hiç kullanmadım, hep Nvidia kullandım bu yüzden Nvidia'da ısrarcı oluyorum. Çevremde de sorduğumda nedense herkes AMD'nin kötü olduğunu belirtiyor. Bu yüzden bende AMD'ye fazla güvenemedim bildiğim yoldan gideyim dedim. Nvidia ısrarım bu yüzden..

Arkadaşlar AMD ekran karını hiç kullanmadım, hep Nvidia kullandım bu yüzden Nvidia'da ısrarcı oluyorum. Çevremde de sorduğumda nedense herkes AMD'nin kötü olduğunu belirtiyor. Bu yüzden bende AMD'ye fazla güvenemedim bildiğim yoldan gideyim dedim. Nvidia ısrarım bu yüzden..
O çevrendeki AMD'yi kötüleyenler ya en son hd 4000 serisi bir ekran kartı kullanmış yada "Ağbii bu ekran kartı 4 gigobayt herşeyi açar"diyen tiplerdir. Şuan arkadaşların dediği gibi GTX 960 almak pek mantıklı değil rx470+freesync monitör mantıklı seçim olacaktır.

Adsız17.png pc2.png Düşüncesini belirten herkese teşekkürler. Sizce hangisi?

Dosya Ekleri

• pc2.png
    pc2.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 71
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı