2700 TL monitör önerisi

Bunu bekliyordum. Bugün mağaza açılışına özel indirim vardı. Stok bitmemiş olacak ki siteye de koydular aynı fiyattan.
Fiyatlar çok iyi hocam fakat site daha yeni üründe bir sıkıntısı çıksa iade işleyişi nasıl oluyor acaba amazonda bu fiyatlara satsalar 2 tane alırım.

Fiyatlar çok iyi hocam fakat site daha yeni üründe bir sıkıntısı çıksa iade işleyişi nasıl oluyor acaba Amazon'da bu fiyatlara satsalar 2 tane alırım.
Ben üzerine bunu da koydum sipariş verdim. Bir de klavye düşünüyorum şimdi. Mağazası olan bir firma sonuçta bilemiyorum umarım bir aksilik çıkmaz 😀

Ben üzerine bunu da koydum sipariş verdim. Bir de klavye düşünüyorum şimdi. Mağazası olan bir firma sonuçta bilemiyorum umarım bir aksilik çıkmaz 😀
Hayırlı olsun hocam umarım çıkmaz aksilik ben de sabah almayı planlıyorum LG ile aoc arasında kaldım 800 lira fark AOC ye verilir mi ondan emin değilim.

Hayırlı olsun hocam umarım çıkmaz aksilik ben de sabah almayı planlıyorum LG ile aoc arasında kaldım 800 lira fark AOC ye verilir mi ondan emin değilim.
Buraya da bir göz at istersen, konu açmışlar verdiğim link için. 800tl farka değmez. Bu monitörün pivot özellikte olanı 3000 tl bandında şu anda. Pivot özelliği dışında da bir farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı